Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "Sabaha kadar Narcos dizisini izledim" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "Sabaha kadar Narcos dizisini izledim"

Kendi kendini yalanlaman beni üzdü.

Ama benimki bir teori, belki de doğru değildir.

Şimdi bu herif dağın yamacında oturuyordu. Canı sıkıldığından üzerinde oturduğu hafif dairemsi kayaya başka bir taş ile vurmaya başladı. Sonra dur ya ben bunu oyayım dedi.
Yardım için arkadaşlarını çağırdı, kayayı bir güzel oyup yonttular ve tekerlek haline getirdiler. Sonra bunu yamaçtan aşağı salalım dediler. Kaldırdılar, saldılar aşaa..
Tekerlek kayanın, o sırada yamacın altından geçen hanımların üzerine doğru gittiğini farkeden bu herif, önce korkuya kapıldı sonra da ani ve tuhaf bir tepkiyle Lan! dedi. Lan

Alnitak Alnilam Mintaka

@Mehmet Arslaner ince görünce hemen bir kıskanmalar taklit espriler olmuyor ama böyle bak!
Üstelik kötü taklit ediyor, komik mi yani şimdi o mesaj ?
Boşver sen abi kötü falan aslını yaşatır derler.

Şerefine...
Hemen bir çekememezlik bir vurdumduymazlık bir adam sendecilik... Nazar etme ne olur çalış senin de olur.

İyi forumlar.

Ama benimki bir teori, belki de doğru değildir.

Şimdi bu herif dağın yamacında oturuyordu. Canı sıkıldığından üzerinde oturduğu hafif dairemsi kayaya başka bir taş ile vurmaya başladı. Sonra dur ya ben bunu oyayım dedi.
Yardım için arkadaşlarını çağırdı, kayayı bir güzel oyup yonttular ve tekerlek haline getirdiler. Sonra bunu yamaçtan aşağı salalım dediler. Kaldırdılar, saldılar aşaa..
Tekerlek kayanın, o sırada yamacın altından geçen hanımların üzerine doğru gittiğini farkeden bu herif, önce korkuya kapıldı sonra da ani ve tuhaf bir tepkiyle Lan! dedi. Lan

Alnitak Alnilam Mintaka

Hah şimdi oldu işte, tamamdır. Az önce böyle bilimsel anlatmamıştın.

Kendisi zamanında beni karşısına alarak zaten ezilmeyi hak etmiştir.
Sizi ne ara karşıma aldım Güray bey farkında bile değilim. Demek ki çok önemli bir mevzu değilmiş. Ezilme konusuna hiç girmiyorum rencide etmek istemiyorum. Ayrıca adını anmak istemediğim o zatı muhterem ile olan işbirliğiniz gözümden kaçmıyor bunu bilin istedim.

İyi forumlar.

Sizi ne ara karşıma aldım Güray bey farkında bile değilim. Demek ki çok önemli bir mevzu değilmiş. Ezilme konusuna hiç girmiyorum rencide etmek istemiyorum. Ayrıca adını anmak istemediğim o zatı muhterem ile olan işbirliğiniz gözümden kaçmıyor bunu bilin istedim.

İyi forumlar.

Biz Güray'la yaklaşık olarak 3 yıldır aynı takımdayız zaten daha yeni mi fark ettin ? :)

Üst Alt