GSC Haber - Başkan Adayı Burak Elmas, Tivibu Spor'a Açıklamalarda Bulundu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Başkan Adayı Burak Elmas, Tivibu Spor'a Açıklamalarda Bulundu

"Galatasaray tarihinin en zorlu dönemi olabilir bu ama bizim gibi Galatasaray'ı gönülden seven, evi ve ailesi kabul eden insanlar için de Galatasaray'ın böyle bir dönemde yalnız bırakılması, çözüm üretilmeye çalışılmaması söz konusu olamaz."

"Arkadaşlarımızla birlikte bu çözümün erkenden oluşmasını hedefledik. Bu çözümün oluşmadığını görünce, biz kendimiz elimizi taşın altına koymaya ve Galatasaray'ın bu zor döneminde, mücadele etmeye karar verdik."

"Florya Metin Oktay Tesisleri'nin büyülü bir havası vardır. Ev diyeyim. Nasıl uzun bir seyahatten sonra eve gelince 'Evim' dersiniz, o şekilde benim için. Büyük bir tarih var. Büyük başarılar, çok önemli oyuncular oradan gelip geçti."

"Ocak 2018'deki seçimde, ben son anda Mustafa Cengiz'in arzusuyla Sportif A.Ş.'de görev aldım. Atama yapıldığı zaman, ilk gün ayın Cengiz'e boş tarihli, imzalı istifa mektubumu teslim etmiştim. Bu koltuklar, Galatasaray'ın koltuğudur."

"Hizmet edemediğiniz zaman, bu koltukları işgal etmemeniz gerekiyor. Ben hep buna inandım."

"Çok hareketli bir dönemdi. O dönemde, benim Galatasaray'da arzuladığım ciddi bir değişim vardı. Sayın Cengiz'in bakış açısıyla, benim bakış açım arasında ciddi farklılıklar olduğunu gördüm."

"Bu farklılıklar, kararlara ve kararlar konusunda tartışmalara yansıyor. Bu sebeple, yollarımızı ayırmaya karar verdik."

"Federasyon ve kurullarıyla ilgili ciddi bir sıkıntı var. Burada tekrar söyleyeyim, yönetimle ve teknik heyetle farklı görüşler olduğu gözüküyor. Kulübün bir tepkisi olur. Yönetim kurulu tepki verir, o yönetimde de herkesin hemfikir olması gerekir."

"İletişim sadece iletmek değil, iletişimin de bir hedefi vardır. İletişimden almak istediğiniz hedefi belirlersiniz, o hedefi sonunda alıp alamadığınızı ölçersiniz. Biz, bütün marka yönetiminde hedefli, amaçlı ve felsefeyle hareket edeceğiz."

"Bir rahatsızlık olduğu çok aşikar. Yönetim kurulu, teknik heyet ve oyuncular dışarıda iletişim yaparak birbirlerine mesaj yolluyorlar. Bir olmak lazım, içeride problemleri halledebilmek lazım."

"Burada bir mutabık yok. Hocanın olaylara verdiği tepkiler farklı. Türk futbolu, bana sorarsanız yönetilmiyor. Galatasaray'a karşı ciddi bir cephe var."

"Özellikle federasyon ve kurulları içerisinde, Fatih Terim'e karşı ciddi bir operasyon yapılıyor. Bu operasyondan zarar gören de Galatasaray oluyor. Galatasaray'ın teknik direktörünü korumak, yönetimin ve kulübün görevidir."

"Benim Fatih hocaya bakış tarzımı sıralarsam; bir, çok sevdiğim bir insan. İki, divan kurulu üyesi, iyi bir Galatasaraylı. Üç, teknik direktör. Benim için, onun dostluğu ve kişiliği, sonra teknik direktörlüğü geliyor."

"Hoca, Galatasaray'ın en büyük başarılarında imzası olan bir Galatasaraylı. Görev bize verildiği takdirde, Fatih Terim ile oturup konuşacağız. Zaten, Fatih Terim ile çalışacaksanız, Florya'yı emanet etmek için çalışacaksınız. Başka bir şey düşünülemez."

"Fatih Terim'in geçirmiş olduğu üç senede, muhakkak birikmiş tecrübeleri ve tespitleri vardır. Onu çok iyi tanıdığım için biliyorum ki gidilmesi gereken hedefler konusunda fikirleri vardır."

"Fatih Terim, ulaşılması güç ama çalışırsanız, ulaşabileceğiniz hedeflerin adamıdır."

"Umarım hoca devam etmek ister. Burada tabii ki kendisinin arzusu çok önemli."

"Gayrimenkul konusunda uzman arkadaşlarımız var ekibimizde. Kısa dönemde, önemli yatırımlar ve alınması gereken stratejik kararlar var. Kemerburgaz tesislerini, tüm detaylarıyla inceledik ve bu konuda çalışma yapıldı."

"Geldiğimiz ilk iki hafta içerisinde temeli atarak, 25-28 aylık bir süreçle bu tesisi tamamlamak ve Galatasaray'ın gurur duyacağı, gelecekte yine Türkiye'ye Avrupa kupası getirecek sporcu üretim merkezi olmasını istiyoruz."

"Transfer, transfer döneminde başlamaz. O, yaşayan bir stratejidir. Yaklaşık bir sonraki sezonun transferini, bir sezon önceden belirlersiniz. Son anda transfer yapmaya çalışırsanız, kendinizi menajerlerin daha güçlü olduğu bir dünyada bulursunuz."

"Florya Metin Oktay Tesisleri'ni zamanında boşaltamadık. Bir anlaşma yapılarak, banka kredisi alınarak tesisler geri satın alındı. Kemerburgaz tesisleri tamamlandıktan sonra, Florya'daki araziyi en uygun şartlarla değerlendirip, bir gelir yaratmak istiyoruz."

"Daha önce tespit edilip, oyuncu gelişimini tamamladıktan sonra yüksek maliyetle almak yerine, Fatih hocanın birkaç oyuncuda çok iyi şekilde yaptığı gibi, Taylan ve Kerem örneklerine yönelmeliyiz."

"Sorun burada 1959 öncesi şampiyonluklarının tanınmıyor olması değil. Zaten, kimse şampiyonlukları reddetmiyor ama başka formatta alınmış şampiyonlukların, mevcut format içerisinde alınmış şampiyonluklara eşdeğer tutulması talebi var."

(/demarkesports)

Son düzenleme:
"Özellikle federasyon ve kurulları içerisinde, Fatih Terim'e karşı ciddi bir operasyon yapılıyor. Bu operasyondan zarar gören de Galatasaray oluyor. Galatasaray'ın teknik direktörünü korumak, yönetimin ve kulübün görevidir."

Teknik direktorumuze federasyon tarafından surekli ayak tenisi idmanı yaptırması, takim idmandayke bodruma kacmasi, aptal saptal kadrolar çıkartması ve yap pas geri pas futbolu oynatması hususunda operasyon varmis.
İmparatorumuz dahili ve harici bu tür engellemeleri bertaraf edip tahminen 8 yıl sonra arzuladığımız futbolu bize izletecektir kuzen
#staywithusfatih

Özellikle federasyon ve kurulları içerisinde, Fatih Terim'e karşı ciddi bir operasyon yapılıyor. Bu operasyondan zarar gören de Galatasaray oluyor.

Bu operasyonu bertaraf edebilecekse gelsin zira bu ülkede barcelona bile olsaniz mhkyi federasyonu yenemezsiniz sizi potanın dışına rahatca atabilirler.

Sabah aksam bjkyi sergeni yalayanlar keramet sergende değil mhkda.

Seçilirseniz ne yapacaksınız?

Başkan Adayları; Terim ile devam

Baba başka şeyler söyleyin artik FT FT FT yeter icraatlerinizi görmek istiyorum/istiyoruz

Üst Alt