Başkan Adayı Hamamcıoğlu, Torrent’in Planları Arasında Olmadığını Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adayı Hamamcıoğlu, Torrent’in Planları Arasında Olmadığını Açıkladı

1649953029497.png

neyi gözlemledik ve yaşadık anlamadım. bu herif de şaşkın bi herif bunları twit olarak dünyaya duyurması mı yoksa kaybettiğimiz hz maçından sonra böyle şeylerle sahneye çıkması mı daha kötü bilemedim. bi de diyo ki ftyi sene ortası yollamazdım. bu reaktiflikle buna inanmamız hayli zor.

Ekli dosyayı görüntüle 156020

neyi gözlemledik ve yaşadık anlamadım. bu herif de şaşkın bi herif bunları twit olarak dünyaya duyurması mı yoksa kaybettiğimiz hz maçından sonra böyle şeylerle sahneye çıkması mı daha kötü bilemedim. bi de diyo ki ftyi sene ortası yollamazdım. bu reaktiflikle buna inanmamız hayli zor.

Ben de ona takıldım. Bu tweette hedef Terim değil miydi?

Ben de ona takıldım. Bu tweette hedef Terim değil miydi?

işine ne gelirse onu söylüyo. lafa güya burak elmas ft diyerek seçildi ben seçilmedim gördük diyerek başlamış. diğer adaylara ft ile çalışacaklarına dair senet yollayan kendisi değildi sanki. dediğin tweeti atmış sonra ftyi yollamazdım diyor. hadi torrenti getirmezdin ftden sonra ama bal gibi de yollardın ftyi. bi de bunu bu şekilde duyurarak taraftara oynuyor mağlubiyetten sonra. o zmn da seçimi yine bi şekilde tdye bağlamış oluyor. çünkü metin öztürk bu kdr net değildi geçen gün konuşmasında. sn eşref sınıfta kaldınız. divanda millete söz vermiyip mezar başında başkana omuzla girdikten sonra başkan adayı olmanızdan belliydi aslında !!!!

Benim bu kulübün genel belirleyici camiası anlamında bir umudum kalmadı. Elde profesyonel anlamda hem saha içi hem de saha dışı toparlayacak bir kadro/oluşum da yok. Bir süre böyle git/gel durumlarına alışmak lazım görünüyor. Hayırlısı olsun.

Üst Alt