Video Haber - Başkan Adayı Metin Öztürk, Spor Gecesi Digital'e Konuştu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Başkan Adayı Metin Öztürk, Spor Gecesi Digital'e Konuştu

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk: ''Söylediğim 10 numarayı tahmin ediyorsunuzdur. Hocam ile konuşacağım. İstiyor musun diyeceğim isterse kampa yetiştireceğiz. Aklımda 1 kişi daha var ağzımdan kaçırmayayım. 2 isim de Türk.''

calhanoglu + okay

Metin Öztürk: "1.75 boylarında, rizeli, 80 kilo civarı bir beyefendi Galatasaray'ı çok büyük zarara uğrattı."

diss to a.a.

Soru: Galatasaray üyelerine ne vaat ediyorsunuz? Metin Öztürk: "Amatör branşlara 46 sponsorla geliyoruz. Kasaya taze 300 milyon koymak lazım. Basketbol sahası ve stadın isim hakkını paket halinde bir şeyler yapacağız."

Metin Öztürk: "Bundan sonra Fatih hocamızın alacağı ceza sayısı 0'dır. Sonuna kadar hakkımızı savunacağız. MHK ve TFF başkanı yakın zamanda gidecek zaten. Ben onları iyi hatırlamıyorum, onların gidici olduklarını gördüğümüz için de kafa yormuyoruz."

Soru: Galatasaray üyelerine ne vaat ediyorsunuz? Metin Öztürk: "Amatör branşlara 46 sponsorla geliyoruz. Kasaya taze 300 milyon koymak lazım. Basketbol sahası ve stadın isim hakkını paket halinde bir şeyler yapacağız."
Bu 300m meselesi eski yonetim borc odemeleri yeni doneme ertelemiş galiba o yüzden 300m lazim diyorlar

Üst Alt