Başkan Adayları ve Listeleri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Adayları ve Listeleri

Cevap: İşte Ünal Aysal'ın Seçim Listesi

Ünal Aysal'ın iyi bir liste hazırladığı doğrudur. Ama Mehmet Helvacı'nın hafife alınmaması lazım. Kesin bildiği birşey vardır. Yoksa bu kadar tepki gören bir kişi, bu şekilde hareket etmez. Kendine oldukça güveniyor gibi..

Gökay aysaldan umutlu değildin..Senide ikna etmiş:D

Hayırlısı olsun renkdaş.

hep objektif olmaya calisiyorum renkdas :)

tabii herkesin bakis acisi var....

aysal'in para babasi ve ünlü insanlardan olusan bir listesi oldugundan desteklenmesine karsiydim...

bunu ifade etmek istedim ...:)

ama bugünkü aciklamalarindan sonra acik ve net: helvaci bu adamin tirnagi bile olamaz !!!

simdiden hayirli olsun (büyük) baskan :D

Ünal Aysal'ın iyi bir liste hazırladığı doğrudur. Ama Mehmet Helvacı'nın hafife alınmaması lazım. Kesin bildiği birşey vardır. Yoksa bu kadar tepki gören bir kişi, bu şekilde hareket etmez. Kendine oldukça güveniyor gibi..

kendinden emin olacak ki insanlarin güvenini kazanacak

hem unutmayalim ki o bir avukat...insanlari (hakimleri) etkilemek ve baskalarinin aciklarini aramak onun görevi...

zaten secim metnini de (dikkat ettiyseniz) hep polat'in hatalarini dikkate alarak yazmisti...

Cevap: İşte Turgay Kıran'ın Seçim Listesi

evetscan1ye1.jpg

Cevap: İşte Mehmet Helvacı'nın Seçim Listesi

Eski yönetimdeki kankalarıyla beraber başkan olmayı hedefliyor. Umarım olamaz. Adam satıcı bakarsınız kulübü de satar.

abdürrahim albayrakın yedeklerde olduğunu şu an okudum gerçekten mükemmel bir haber.bi tek efsane isim burak elmas yok,bi de onun 2009 versiyonu haldun üstünel.

Aziz yıldırımda çok para yok, yani en azından ünal aysal daha zengindir. ama aziz yıldırımın dayısı var, "Faruk yalçın" onda çok büyük para var ve azize büyük yardımları oluyo diye biliyorum.

Cokta önemli birsey degil ayrica.

Ama sicak paraya ihtiyac duyuldugu an Ünal Aysal öyle böyle bulur o parayi. Yani misal transfeler 2-3 kurus icin yatmaz heralde.

Aziz yıldırımda çok para yok, yani en azından ünal aysal daha zengindir. ama aziz yıldırımın dayısı var, "Faruk yalçın" onda çok büyük para var ve azize büyük yardımları oluyo diye biliyorum.

faruk yalçın öldü çok zengin bi adamdı

ama ünal aysal daha zengin bi adam konu buysa

Cokta önemli birsey degil ayrica.

Ama sicak paraya ihtiyac duyuldugu an Ünal Aysal öyle böyle bulur o parayi. Yani misal transfeler 2-3 kurus icin yatmaz heralde.

adnan sezgin gibi kaçmasında bkz: Cenk tosun.

faruk yalçın öldü çok zengin bi adamdı

ama ünal aysal daha zengin bi adam konu buysa

Evet öldü demeyi unuttum :D ama zamanında çok büyük yardımları olduğu söyleniyodu hep

aysal secilir kesin ama futbolun başında olacak olan tulunla fazla gecmez 4-5 ay sonra buradaki en baba aysalcılar sallamaya başlar...

Üst Alt