Başkan Dursun Özbek'ten Taraftara Çağrı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Dursun Özbek'ten Taraftara Çağrı

15697d71cd8f4752bfae3e47f7995a25.jpeg

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, 2 Ekim Pazar günü saat 16:00'da oynayacağımız Antalyaspor maçı öncesi taraftara seslendi. GSTV mikrofonuna konuşan Özbek, şu ifadeleri kullandı:

"Galatasaray, taraftarıyla beraber çok büyük bir kulüp. Onları Pazar günü Antalya ile oynayacağımız maçta stada bekliyorum. Rekor kırmak istiyoruz. 52 bin koltuğumuz var, 52 bin taraftarı da Türk Telekom Arena'ya çağırıyorum. Galatasaray taraftarıyla büyüdü ve dünya markası haline geldi. Bunda onların büyük emeği var. Pazar günü 50 bini bulmamız lazım. Herkesi davet ediyorum. Sezon rekorunu kırmalıyız. Rakiplerimizin bu kadar az seyirci ile oynadığı dönemde bizim o rakamların üstüne çıkıp büyüklüğümüzü kanıtlamamız gerek. Tüm taraftarlarımıza selam ediyorum..."

dua et rieking ve nazifoglu ile dogru hamleler yaptin. Takim baya düzeldi iyi gidiyor. Taraftar özlemis bu durumu ve dolduracak stadi

Adam hakli o stad artik yavas yavas dolmali bence de.

Pazar günkü mac bunun icin ideal aslinda. Hem mac gündüz vaktinde yani eve gecenin bir köründe varmayacaksin, hem güzel indirim yapmis yönetim hem de takim isik veriyor gercekten.

Geçn maçta gelmeyen 17 bin kombineli içindeki 11 bin kişi kimse bir zahmet tenezzül edip bu maça gitsinler.

Açıkçası bir onay sistemi getirlmeli.

Üst Alt