Başkan Feridun Tankut Açıkladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Feridun Tankut Açıkladı!

tudor.jpg

Galatasaray, Igor Tudor'un menajerini İstanbul'a çağırdı.

Konuyla ilgili Ajansspor'dan Özgür Sancar'ın sorusunu yanıtlayan açıklama yapan Karabükspor başkanı Feridun Tankut, "Aldığım bilgiye göre Galatasaray, Tudor'un menajerini İstanbul'a çağırmış, görüşüyormuş. Ne olacağını bilmiyoruz. Biz onu akşam saat 17.00'deki antrenmanımıza bekliyoruz. Şu aşamada bir şey söyleyemeyiz. Gelişmelere bakacağız. Sonrasında bir plan oluştururuz. Ben şu anda yurtdışındayım, sonrasında doğrudan Antalya'ya gidiyorum" dedi.

Tudor, sözleşmesindeki maddeye göre 150 bin Euro ödemesi durumunda Karabükspor'dan ayrılıyor.

Ajansspor

GSC PORTAL

Moderatör tarafında düzenlendi:
O değilde Feridun başkanın futbolla alakası yok gibi geliyor. Adamın umrunda değil sanki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudor ile görüştük şartlar oluşmadı bu yüzden ayhan akman ile devam kararı aldık.
Şeklinde bir tezgaha hazırlıklı olalım özbeklerden beklenir

Dursun Özbek müthiş akıllı bir hamle yapıyo. Taraftarın baskısı şu an kendi üzerine, o havayı dağıtmak için taraftarın çok istediği adamı getirecek. Kötü sonuçlarda ben getirdim ne yapıyım diyecek.

Dursun Özbek müthiş akıllı bir hamle yapıyo. Taraftarın baskısı şu an kendi üzerine, o havayı dağıtmak için taraftarın çok istediği adamı getirecek. Kötü sonuçlarda ben getirdim ne yapıyım diyecek.

Aynen öyle bu şekilde kendini soyutlamış olacak ama biraz olsun haksız sayılmaz

Tudor gelir ve olası bir başarısızlıkta bu özbekler bizim tepemize çıkarlar haberiniz olsun

Yine Galatasaray taraftarının romantizm zamanı gelmiş

Ama romantizmi bir kenara bırakıp gerçekçi olma zamanı

Bu sayın Tudor ne yapmış da bu kadar isteniyor

Çok ciddiyim bunu getireceğime Yılmaz Vural'a takımı emanet ederim

Bence yine yanlış isimin peşinde koca camia

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Üst Alt