Başkan Tarih Verdi! Transferler Ne Zaman Bitecek? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkan Tarih Verdi! Transferler Ne Zaman Bitecek?

Cevap: Başkan Tarih Verdi! Transferler Ne Zaman Bitecek?

Başkan 10 Ocak'a kadar bitirmeyi planlıyoruz demişse son güne kadar beklenti içinde olacağımız kesin. Transfer dönemi içinde de heyecan ve beklenti yaratıyor adam. :)

Tarih verdiyse zaten o tarihe yetismezde ama...

bu kisim güzelmis:

Twitter fenomeni olan Ünal Başgan’ı Ünal Aysal da yakından takip ediyor. Aysal “Onunla tanışmak istiyorum. Futboldaki mizah böyle olmalı. Bazen küfürlü yazıyor. Küfürlü yazmasa daha da çok severim” ifadelerini kullandı.

:asd:

‘25 MİLYON DEDİM ŞOK OLDU’

Aysal keyifli sohbet sırasında geçen yaz yaşadığı bir anısını paylaştı: “Olympiakos başkanı ile karşılaştım. Herkes kendi kulübünü büyük görüyor. İnsanlar G.Saray’ın büyüklüğünü görünce şoka giriyor. Olympiakos başkanı bana ‘Bizim 2.5 milyon taraftarımız var. Sizin kaç taraftarınız var?’ diye sordu. Hafif de gülümsüyordu. Ona ‘25 milyon’ cevabını verince yüzünü görmenizi isterdim. Bu bahsettiğim 25 milyon da sadece Türkiye içerisinde. Avrupa’da da büyük bir potansiyel var”

Başkan kapağı takmış :trollface:

Fazla bir beklentiye girmemize gerek yok o zaman başkan 3'ünden sonra atılıma geçeriz dedi 10'nunda bitecekse bizim yönetim 7 gün içerisinde öyle büyük bir transfer bence zor yapar.

Geçen sezon devre arasındada duyduk bu cümleleri.

Büyük transferdi Yigit Gökoğlan.

Yabancı transfer beklemeyin. Türk bir iki futbolcu alınır o kadar.

Fatih Terim sistemini bozmaz.

Ters totemmi yapıyosunuz gevsek gevsekmi konusuyosunuz anlamadım Gecen sene ile bu seneyi birmi tutucak sizce baskan? Adam avrupada ilk 10 hedefi koyuyor siz yok öle olur yok böle olur diyosuuz hele bi durun transfer zamanı gecsin bekleyip görelim dogru duzgun yapmazsa işini elbet eleştiririz gecen seneyle bu sene mukayese etmez gecen sene ananın ligindeydin şimdi öyle degil kackere son her 2 senede bir sanki 16 takım arasına kalıyoruz bu fırsatı degerlendirmemiz lazım

Üst Alt