başkan yerine yönetim değişince takımın toparlanacağı hayali | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

başkan yerine yönetim değişince takımın toparlanacağı hayali

ümit özdemir yerine abdurrahim albayrak,
özkan olcay yerine ali dürüst gelince takım çok iyi top oynayacaktır diye düşünenlerin hayali...

nasıl bir üründür bu arkadaş?

sadece ilk 11i dogru dürüst dizebilen ve kanatli sistemle oynatan hoca olsa bütün dertler biter.
Maclari kazandikca sIkIntIlar biter ama bu hocayla olmaz bu is.

Son düzenleme:
Bize kaliteli futbolcular lazım, bunun icinde futboldan anlayan insanlar lazım. İsmin bir önemi yok,

Aldıgımız topcular bir sene sonra değerini kaybediyor, bedavaya bile elden cıkartamayacak hale geliyor. Yani gelinen noktada alınan hemen her topcu zarar, zaten finans olarak dibe vurmamızın nedenide bu.

zaten ortasahada baskan geri pas yapiyor , dikine oynamiyor/oynatmiyor ..

formayi pazubandini cikarip kaciyor ..

Top kontrollunu sagliyamiyor topu ayagindan kaciriyor ..

Bence floryada iletişimi sağlayabilecek albayrak gibi bir isim. İle olsa takımın performansında olumlu bir ilerleme olur, futbol bir motivasyon oyunudur.
başka türlü fatih terim gibi taktik düzeyi ortalama olan bir hocanın bu kadar başarılı olmasını açıklayamazsınız.
sergen'i hiç sevmesem de doğru bir lafı var : türk futbolcular sırtından sıvazlanmak , yürü be koçum , aslansın sen diye yüreklendirlmek ister , diyor.
yabancı hocalar taktik ve antreman ile iş biter sanıyor ama türkiye'de altyapıdan profesyonel eğitim almadığı için türk futbolcular hocanın oyun anlayışını yansıtamıyorlar.
yıllardır çektiğimi sıkıntıların büyük bir sebebi bundan ibaret

Üst Alt