Başkanımız 32.Gün'deydi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız 32.Gün'deydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Başkanımız Şu Anda 32.Gün'de | Kanal D

Karayollarina e-mailler icin bir konu bekliyorum beyler, Baskan ortayi yapmistir, bizden sut bekleniyor :D

Herşeyi devletten beklemeyin beyler

kazma_kurek.jpg

Aysal Başkan Aziz Yıldırım için "Bel kemiği olan insanları seviyorum,omurgasız insanlara saygı duymuyorum" dedi ki, çok haklı.Şike sürecinde adı şikeye bulaşan hiç bir kulübün yöneticisi Aziz Yıldırım kadar dik duramadı.Başkan çok açık ve net başta Yıldırım Demirören, Nihat Özdemir ve Ali Koç'u kastetti.Belki bunlara Nedim Türkmen gibi başkaları da dahildir.

"Yıldırım Demirören de kulübünün haklarını savunuyor elbette,sanırım onların da dosyalarında önemli şeyler var yoksa niye bu kadar uğraşsın ki?"dedi.

Ben bugün bir kez daha Ünal Aysal ve ekibiyle ve de Galatasaraylı olmakla gurur duydum.

yav beyler birakin gs yi inan kirac in esi bilderbergerin yönetim kurulundaydi ... yani adamin nekadar güclü olduguna siz karar verin...

Bugün başkan bir şey söyledi UEFA bastırıyor ve önümüzdeki günlerde daha çok bastırıcak sıradan bir adamın bunu söylemesinde sakınca yok sallamış olabilir ama başkan bunu sallayarak sölemez bir bildiği vardır buda o güçlü adamlar sayesinde

Bu düzeni savunduğum sonucu çıkmasın diyeceğim ama sanırım savunmuş olacağım; Eğer Galatasaray üyeliği geniş kitlelere yayılsaydı bugünkü dik ,ahlaklı duruşumuzu sergileyemiyor olabilirdik.Bence Galatasaray bu sistemi sayesinde diğer bütün takımlardan farklı bir yerde duruyor.

Yapma Metin sonra lobimiz yok vay gücümüz yok böyle adamlar olmasa kime derdini nerde anlatıcaksın hepten rahibe teresa oluruz

Hocam adelet demiyor muyuz? Şeffaflık demiyor muyuz konu başka kulüpler olunca. Hayatları, isimleri soru işaretleri dolu olan adamlar derdimizi anlatsa, hakkımızı savunsa ne olacak.

Ben Galatasaray'a çok daha bağlanırım gerçekten benim hissetsem(ben çok bağlıyımdır çoğuna göre).

Kulübümüzün tek sevmediğim yanıdır Lise ve liseliler ve bu tip adamlar. Küme düşse de takım, borçtan batsa da değil 14, 114 yıl şampiyon olamasa da ben İngiltere'deki o kasaba takımların taraftarları gibi saf ve temiz duyguyla yine desteklerim.

Onu bunu anlamam, aristokrat bir kulübün taraftarı olduğum için Allahıma şükürler olsun.

Galatasaray taraftarı da hükumete çok oy vermiştir tarzı bişeyler söyledi

güzel bir hatırlatma oldu

Hocam adelet demiyor muyuz? Şeffaflık demiyor muyuz konu başka kulüpler olunca. Hayatları, isimleri soru işaretleri dolu olan adamlar derdimizi anlatsa, hakkımızı savunsa ne olacak.

Ben Galatasaray'a çok daha bağlanırım gerçekten benim hissetsem(ben çok bağlıyımdır çoğuna göre).

Kulübümüzün tek sevmediğim yanıdır Lise ve liseliler ve bu tip adamlar. Küme düşse de takım, borçtan batsa da değil 14, 114 yıl şampiyon olamasa da ben İngiltere'deki o kasaba takımların taraftarları gibi saf ve temiz duyguyla yine desteklerim.

Yanlış değerlendiriyorsun bilinmeyen her şey kötüdür diyemeyiz bu adamlar nerede ne konuştuğunu bize mi anlatıcak şöyle düşün biz forum olarak Galatasaray'ı yönetsek Abdullah abi başkan kıdemliler yönetim kurulu üyeleri olsa saf şeffaf adalet hak hukuk derken 2 sene sonra küme düşeriz bu adamların kefaletiyle kredi alıyoruz güç ayrı bir şey diğer söylediklerine katılıyorum romantik olanlara kasaba takımıda olsa farketmez :)

Bu düzeni savunduğum sonucu çıkmasın diyeceğim ama sanırım savunmuş olacağım; Eğer Galatasaray üyeliği geniş kitlelere yayılsaydı bugünkü dik ,ahlaklı duruşumuzu sergileyemiyor olabilirdik.Bence Galatasaray bu sistemi sayesinde diğer bütün takımlardan farklı bir yerde duruyor.

bu düzene kiskanclikla bile bakiyorlar... aziz i ne kadar seven varsa icinden okadar da cok nefret eden fb li taniyorum .. hatta ve hatta bir sürü eski fb li tanirim aziz ve azizci taraftardan sikilan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt