Başkanımız Mustafa Cengiz ve Teknik Direktörümüz Fatih Terim Yeniden PFDK'ya Sevk Edildiler! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkanımız Mustafa Cengiz ve Teknik Direktörümüz Fatih Terim Yeniden PFDK'ya Sevk Edildiler!

aynen haginin ve popescunun ekmeğini öyle bir yedi ki bu ikisi 4 yıl üst üste şampiyon olan takımı şampiyon yapamadı hoca gidince

Malum iş adamcığı ne kadar para yediriyor acaba sağa sola, düzenli ve planlı olarak 10 gündür Galatasaray'a büyük bir saldırı var, medya-saha-futbol-internet her yerde.

Bu tesadüf değil.

Emin ol ki o olmasaydı GALATASARAY daha başarılı olurdu.
2004 te bıraktığı en kaz bugünkü borcun temeli.
2002 de Onun için çok formda luce'yi gönderip yerine bay ego gelince tonla transfer yapıp oturmuş sistemin içine etti.
Sonra arkasına bakmadan kaçtı.

Hala hagi ve popescu'nun ekmeğini yiyor.

Emin ol senin Terim sayesinde cok büyük kuyruk acin var, noldu cokmu aglatti seni zamaninda?

Olay öyle bir hal aldi ki artik geri dönmek gibi birsey söz konusu bile olamaz.

Bari bu isi sonuna kadar birakmayalim ve takip edelim. Ok yaydan cikti bir kere.

Başkanın dünkü açıklamalarını okudum tekrar, hiçbir sportifliğe vs aykırı bişey yok. Bu sevk artık dalaşmak, inat yapmak hatta dalga geçmekten ve al sana savaş açıyorum demekten başka bişey değil. Koca federasyon çocuk gibi inatlaşır mı yahu bir kulube açık savaş ilan edermi yav nasıl bi yerde yaşıyoruz biz. Artık tiksiniyorum yahu.
Ama artık bunun dönüşü olmaması lazım kılıçlar çekildi bütün lobiyi gücü kullanıp alaşağı etmek lazım.

Lan orman çocukları hoca ne dedi maçtan sonra.ne hakaret var ne de kötu bi soz var. fikir belirtmek eleştirmek de mi suç oldu kahpe sürüsü. Diktatör mü kesildiniz başımiza

Üst Alt