Gündem - Başkanlarımızdan Mustafa Cengiz‘i Kaybettik! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündem Başkanlarımızdan Mustafa Cengiz‘i Kaybettik!

Ben cok sverdim rahmetliyi allah rahmet eylesin ffp cikmazinda bile neler neler yapti..Dursun capsizinin hatalaroni telafi etti

FFXnWj4X0As-P5B

hoca paylaşım yapmamış ise çok yakışıksız hareket
İnternet aleminin saçma bir kabulü bu. Genel için konuşuyorum, üzerine alma. Sosyal medya paylaşımlarına gereksiz anlam yükleniyor. Konuyu da sulandırıyor. İkisinin de kendi doğruları vardır. Galatasaray'a bakış açıları farklı olabilir. Uğruna kavga da etmiş olabilirler. Ama bu olay hepsinin üstünde. Ölüm bu. Eminim haberi alır almaz Mustafa Cengiz'in oğlunu veya eşini arayıp baş sağlığı dilemiştir. Cenazeye de katıldı. Önemli olan bunu sosyal medyadan duyurması değil; sevenlerine verdiği destek. Yakınını kaybeden kimse sosyal medyadan ne yazmışlar diye düşünmez.

Güzel adam bugün bu kadar transfer yapıldıysa kendisi sayesindedir canını dişine taktı bizim salak taraftarın ve hocanın saçma sapan bitmek bilmeyen transfer isteklerine boyun eğip falcaoyu falan aldi getirdi. Bu kulüp için gerçekten iyi niyetle canla başla çalıştığına o kadar gönülden inanıyorum ki... mekanı cennet olsun. Cenazenin stadın önünden geçtiği video malumunuz keşke görmeseydim hayatın anlamını uzun zaman sonra sorguladigimi farkettim videoyu izledikten sonra.

Sanırım sözlükte görmüştüm, kendisiyle özdeşleşen inna fetahna ayetini illüstrasyon sekliyle pankart yapip tribune asmalıyız konsantrasyon gibi. böyle bi öneri vardi, bence de olmalı böyle bir şey.
Allah rahmet eylesin

Üst Alt