Başkent’te Patlama Sesleri! | 28 Ölü, 61 Yaralı | Yayın Yasağı Getirildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Başkent’te Patlama Sesleri! | 28 Ölü, 61 Yaralı | Yayın Yasağı Getirildi

cbbkd3aw4aaf_pk-1.jpg

Ankara’da saat 18.30′da şiddetli bir patlama sesi meydana geldi. Kızılay, Çankaya dahil çeşitli bölgelerde duyulan patlama sesinin Kara Kuvvetleri Komutanlığı’nın önünden geldiği öğrenildi. Yaralıların olduğu öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başbakan Davutoğlu, ‘Patlama bilgisi geldi bakacağız’ dedi.

Ambulanslar ve itfaiyeler olay yerine yönlendirildi.

Istihbarat diye birsey yok. Pisi pisine insanlar ölüyor, insanlar yaralaniyor.

Ancak saldiriyi kiniyoruz derler sonra yine, baska birsey yok.

Salt Kara Kuvvetleri değil ki. O civar Genelkurmay, Hava Kuvvetleri ve Deniz Kuvvetleri komutanlıklarının da dibi. General lojmanları olarak bilinen bölgede orada. Meclis'in de dibi.

Özetle ülkenin kalbinin tam ortasını patlattılar.
Çok açık bir mesaj bu inanılır gibi değil. Orada bomba patlayabiliyorsa ülkenin her yerinde her an patlayabilir yazıklar olsun.

dikmen'de sallandık biz.ben kamyonun birinin freni boşaldı yokuş aşağı bir yere girdi zannettim.inanılmaz bir ses geldi.inşallah bir şey yoktur.

Şimdi operasyonlar yapılır bıktık bu ayni senaryodan istihbarata bak yazıklar olsun. Ölenlere Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5 ölü 10 yaralı demiş Ankara Valisi,keşke hiç ölü yaralı olmasaydı ama.Önce gardaki olay sonra da bu..

Ölenlerin ailesine Allah sabır versin ne diyelim.

Üst Alt