Batı K. Ç.Final | LA Lakers 4-2 New Orleans - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Ç.Final | LA Lakers 4-2 New Orleans

Cevap: Batı K. Ç.Final | LA Lakers 2-1 New Orleans

Bu maç ligin en iyi crossoverı Deron Williams'da diyen Hakkı Turan'a gelsin.

CP3 ADAM ADAM!!!!!!!!!

Deron Crossover>>>>>>>>CiFlop1 crossover

Deal_with_it_dog_gif.gif

Cevap: Batı K. Ç.Final | LA Lakers 2-2 New Orleans

:sad007:

4-0 biter west de yok sanırım playoffta sadece c.paulla direnemezler.kobe-gasol rahat eler

4-1 biter bu seri. Los Angles'ın Portland ile eşleşmelerini istiyordum ama olmadı ne yazıkki. Bu seriyi zorlanmadan geçerler.

Lakers bana göre batının en büyük favorisi. 4-0 diyorum...

Sampiyonlugun ilk adimini atiyoruz.

4-0

Çok rahat bir seri olur.

Bundan sonra bu serideki maçlar asla kaçmaz. 4-3 L.A ya da 4-2 N.O

Geçen seneki OKC-Lakers serisine benziyor. Lakers ilk turlarda fazla sıkmadan ve tam konsantre olmadan oynuyor o yüzden de seride biraz sıkıntı oldu. Kobe de sakat ama oynayacak muhtemelen. 4-2 veya 4-3 geçerler çok büyük sürpriz olmazsa ki ben olacağını düşünmüyorum.

Lakers'ın bu tur adına en büyük sıkıntısı ve ilerisi için çok da hoş olmayan pota altı görüntüsü. Özellikle batı finaline OKC'nin geleceğini varsayarsak da bu sıkıntı elenmelerine de neden olabilir.

Geçen seneki OKC-Lakers serisine benziyor. Lakers ilk turlarda fazla sıkmadan ve tam konsantre olmadan oynuyor o yüzden de seride biraz sıkıntı oldu. Kobe de sakat ama oynayacak muhtemelen. 4-2 veya 4-3 geçerler çok büyük sürpriz olmazsa ki ben olacağını düşünmüyorum.

Lakers'ın bu tur adına en büyük sıkıntısı ve ilerisi için çok da hoş olmayan pota altı görüntüsü. Özellikle batı finaline OKC'nin geleceğini varsayarsak da bu sıkıntı elenmelerine de neden olabilir.

oklahoma malesef 3-1 malup.lakers ın olası rakibi Denver.

NOH 32-23 LAL ilk çeyrek sonucu. NOH çok iyi şut yüzdesiyle başladı maça.

Chris Paul 12 dakikada 4 sayı 8 assist.

Gonuller New Orleans'la. Guzel yemegin ve dostlugun harman oldugu sirin bir sehrimiz. Los Angeles ise hirbolarin cirit attigi bir sehir.

Kobe insanlık dışı bir smaç bastı.

[video=youtube;0cqRImCQ5Uw]https://www.youtube.com/watch?v=0cqRImCQ5Uw&feature=youtu.be[/video]

Üst Alt