Batı K. Ç.Final | SA Spurs 2-4 Memphis Grizzlies - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Batı K. Ç.Final | SA Spurs 2-4 Memphis Grizzlies

Cevap: Batı K. Ç.Final | SA Spurs - Memphis Grizzlies | 17 Nisan | 20.00

Bomboş üçlüğü kaçırdı.Daha iyi atış şansı olamazdı.

Boş üçlük kaçtı 101-98 Memphis kazandı.

Yalnız Salih seninki benden önce sanırım, sen maç bitti yazdığında daha yandan topu oyuna sokmamıştı San Antonio.

1 fark gerideyken orada üçlüğü atmayacaktık. Popovich'in orada mola alması gerekiyordu. Orada maçı verdik. Hay ağzına yanayım ya.

Memphis'de bir de Rudy Gay olsaydı, O.J Mayo'yu da pazarlayıp sağlam bir rotasyon uzunu alabilselerdi Batı finaline oynarlardı.

Cevap: Batı K. Ç.Final | SA Spurs (0)98-101(1) Memphis Grizzlies | 17 Nisan | 20.00

Çok iyi oldu bu mağlubiyet.

Spurs zaten Finali haketmiyor.

Cevap: Batı K. Ç.Final | SA Spurs (0)98-101(1) Memphis Grizzlies | 17 Nisan | 20.00

Bu arada Richard Jefferson Allah belanı vermesin!

Bu sonuç garip değil aslında. Bana kalırsa Memphis ikinci maçta da çok zorlayacak. Pota altı çok güçlü Memphis'in, O.J. Mayo'nun yanında bir de Battier gibi bir rotasyon var. Gay olmalıydı yahu, çok acayip bir takım izlerdik play-off'larda.

Abi o kadar istiyordum New Orleans ile eşleşmeyi biliyordum Memphis'in bize bu kadar zorluk çıkaracağını :( Elensek şaşırmam.

Vay be ne maçtı ama. Helal olsun Mempis'e. Rudy Gay'siz çok iyi götürdüler maçı beklemediğim şekilde. Kalan maçlarda böyle devam etmelerini isterim ama yinede şansları az Spurs'a karşı.

O değil de tepedeki takımların bütün maçları nefes kesti şu ana kadar.

Üst Alt