# Batuhan Karadeniz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Batuhan Karadeniz

Cevap: # Batuhan Karadeniz

Malesef Batuhan buyuk bir yetenek olsa bile, kisiligi (saha disi) duzelmedigi surec kendisine ve gittigi her takima zarar verir.

icimden bir ses Batuhan cok buyuk bir futbolcu olabilir diyor. Hakan Sukur, Hasan Sas gibi isimler Batuhana ceki duzen verebilirler fakat kendisi bu buyuklerin sozlerini ne kadar takar kafasina??? Bence hic ciddiye almaz.

Arti gelirse bile kendini duzeltirse avrupadan gelecek olan ilk teklifte bile ayrilir diye dusunuyorum. Kendisi cok guvensiz bir karakter cizmistir ve bunun yan etkileri ile savasma mecburiyetinde kalmistir.

Adamın sözleşmesinde özel madde var Galatasaray yada Fenerbahçe'ye giderse Eskişehirspor 5 milyon Euro öder diye.Başkanları bunu ilk aldklarında doğrulamıştı.Kaldı ki bu bebe Yunanistan yolcusu.Ciddi talipleri var hiç boş yere inanmayın.Kolpanın kralı bu haber

Terimde nerde alinmayacak kazma futbolcular var takima ilave ediyor.gidecekleride engeller g.zan-h.balta-servet-ayhan vb.yine transferlerde husran yaŞarsak vay cİmbomun haline

O değilde sadece fenerle oynadığımız maçlarda 25-30 dakika oynasın her maçında gol atar.

Böyle bir söylenti çıktıya eğer yalanlanırsa ve gerçekleşmezse çok sağlam transfer yapmışız gibi sevinirim.

Ne işi var Batuhan gibilerin burda

Tam Fatih Terim stayla bir transfer olur, umuyorum ki Fatih hoca boş zamanlarında ders almayı öğrenmiştir

Ben olumsuz bakmıyorum bu transfere.Yetenekli adamdır Batuhan.Beyinsiz hal ve hareketlerini de Fatih Terim'le aşacaktır.

Üst Alt