Bay Tahmin - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bay Tahmin

Cevap: Bay Tahmin l Cumartesi | 02.15 | TV8

Okandan sonra bide yarim saat reklam veriyorlar.. tanitim icin 2 tane kadin cikiyor sacmaliyor..

225547_1725681110485_1492130508_31386768_1906603_n.jpg

sabah ilk işim akşamki bölümünü netten bulup izlemek oldu ve program 3ü 10 geçe başlamış,şaka gibi ama efsane bir bölüm daha izledim,gülmekten kasıklarıma ağrılar girdi,böyle muhteşem bir program o saate bırakılır mı yahu,okan zaten haftanın 5 günü program yapıosun bi cuma gecemiz vardı onu da b.k ettin !

sabah ilk işim akşamki bölümünü netten bulup izlemek oldu ve program 3ü 10 geçe başlamış,şaka gibi ama efsane bir bölüm daha izledim,gülmekten kasıklarıma ağrılar girdi,böyle muhteşem bir program o saate bırakılır mı yahu,okan zaten haftanın 5 günü program yapıosun bi cuma gecemiz vardı onu da b.k ettin !

Ben de izledim az once, guzeldi yine :) Kamera arkasindaki gulusmeler hep yansiyor ekrana:)

Cevap: Bay Tahmin l Cumartesi | 01.45 | TV8

fikret enginin facebook adresini keeest :D

www .facebook. com/fikretenginoffical

ingilizce kelime kullaniyorsun, bari ingilizce sözlügü ac bak nasil yaziliyor diye :asd:

Cevap: Bay Tahmin l Cumartesi | 01.45 | TV8

baskanlar, eskiden kim konuyu izliyor asagida yaziyordu, bende yazmiyor, neden acep`?

Üst Alt