Bayern Münih Antrenörü Pesic: ''Galatasaray bu taraftarla kupanın favorisi'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayern Münih Antrenörü Pesic: ''Galatasaray bu taraftarla kupanın favorisi''

12439162_1249480998398933_2681622456596647540_n.jpg

Pesic: ''Galatasaray taraftarının çok iyi olduğunu biliyordum ama, bu kadarını beklemiyordum.''

Pesic: ''Çok iyi bir atmosfer vardı. Taraftar bir an bile durmadı."

Pesic: ''Galatasaray bu taraftarla kupanın favorisi.''

TRTSPOR

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maçı kaybeden Bayern, Galatasarayı tebrik ediyor. Hocaları kazananın ve taraftarının hakkını veriyor. Spor ahlakı dediğimiz şey adamlarda oturmuş. Kaybettikleri zaman kabullenmeyi ve rakibi taktir etmeyi biliyorlar. Bizde ise sistem gayet açık bükemediğin bileğe çamur at. Ülkende bir tane şöyle ezeli rakibin olsa sırtın yere gelmez. Tabi ara ki bulasın. Bizde ise kendisini ezeli rakip olarak gören camia şike, karalama, manipülasyon ve benzeri yığınla şey yapsın :) Siz de bu adamları kaile alın.

Pesic basketbol reislerindendir,ondan böyle sözler duymak gurur verici

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Taraftarımız anlaşılan tek maçı aldırmamış...

"Abla fenerliyim ama şu atmosferi gördükten sonra galatasaray daha büyük bir takım herşeyiyle. @Gozdelinho_ @murunski"

Twitterda gördüm. Fenerlinin biri yazmış

Galatasaray taraftarı bir olduğu zaman cidden dünya üzerinde sayılı taraftarlardan biri oluyoruz. Keşke futbolda da böyle tutkulu olsak ama işte karaktersiz futbolculara , tdlere sahip olunca insanın gidesi gelmiyor demek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt