Bayern Münih Basketbol Takımı İstanbul'a Geldi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayern Münih Basketbol Takımı İstanbul'a Geldi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
883bb060b5ff4bb3ad9214852d01e875.jpeg

ULEB Eurocup çeyrek final mücadelesinin ikinci karşılaşmasında Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımız, yarın saat 20.00’de Bayern Münih’i Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırlıyor.

Takımımız, zorlu mücadele öncesi hazırlıklarını sürdürürken rakibimiz Bayern Münih de bugün İstanbul’a gelerek mücadele öncesi beklemeye geçti.

Sınırlı sayıda kalan biletleri de satın alarak taraftarlarımızı yarı finale çıkma yolunda bu önemli maça bekliyoruz. Taraftarlarımızın yoğun ilgisine teşekkür ederiz.

GALATASARAY.ORG

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben birinin soyadiyla dalga gecip ustune ozur dilemek yerine kivirmaya calisandan taraf olamam

ozur dilemelisin

ben yalan söylemem... hızlı yazdıgım için Y. Alar yazmak yerıne hızlı şekilde yalar yazdım.. kimseyi ınandırmak zorunda değilim... benı bilen bilir.. ben buraya geldıgımden beri diğer trollük yapanlarla bile dalga geçmedim... kimseyle dalga gecmem... bilen biliyor.. o yüzden boşver

ben yalan söylemem... hızlı yazdıgım için Y. Alar yazmak yerıne hızlı şekilde yalar yazdım.. kimseyi ınandırmak zorunda değilim... benı bilen bilir.. ben buraya geldıgımden beri diğer trollük yapanlarla bile dalga geçmedim... kimseyle dalga gecmem... bilen biliyor.. o yüzden boşver

kusura bakma bosveremem.

burada bir baslik aciyorsun Omer Alar renktasimizin yaptigi tek sey Barcelona uzerinden sana takilmaya calismak.

verdigin karsilik bariz hakaret.

bunun arkasinda durmaman adamlik seviyenin gostergesi.

mesaji hala editlememis olmansa asil trollun sen oldugunun..

bi de troll demeye devam ediyorsun, hakli oldugunu iddia ediyorsun, biktik bunlardan

Ozur Dile!

Birader hem troll diyorsun hem soyadımla dalga geçiyorsun. Küfür de et bari rahatla, sonra da bize üslup falan de.

tapatalk

kusura bakma bosveremem.

burada bir baslik aciyorsun Omer Alar renktasimizin yaptigi tek sey Barcelona uzerinden sana takilmaya calismak.

verdigin karsilik bariz hakaret.

bunun arkasinda durmaman adamlik seviyenin gostergesi.

mesaji hala editlememis olmansa asil trollun sen oldugunun..

bi de troll demeye devam ediyorsun, hakli oldugunu iddia ediyorsun, biktik bunlardan

Ozur Dile!

raporladım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt