Bayern Münih, Fenerbahçe'ye Acımadı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayern Münih, Fenerbahçe'ye Acımadı!

Bunlar bide şampiyon olacaklar şu vedatı iyi ki almamışız.allahyardan topçu falan olmaz. Ferdi fenere gitmekle nasıl bir hata yaptığını anlamıştır. Sadık alındığında çalım diye nitelendiriliyordu. Rodrigues moses ikisi de yatmaya gelmiş. Max kruse da 2-3maça iyice salar. 1-2gol atar bakar taraftar alkışlıyor 3sene yata yata geçirir. Harun saatli bomba. Valla ben muslera yı da eleştiriyorum ama bunları görünce bir şükür diyorum. Bide siz kimsiniz bayern karşısına 2orta saha ile çıkıyorsunuz. Uşan büyük takımlar öyle çıkmıyor. Demem o ki fenerden adam olmaz. Ali Koç kara kara düşünüyordur.

Resmen acidi biz mi yanlis mac izledik ? Ikinci yari 55 e kadar kasitli sut cekmediler 6 oldu alayi oyundan cikti. Dirar küstüm oynamiyorum diince bayernliler tamam daha atmicaz diip gonlunu almadilar mi ? Uefa kesinlikle bu maci incelemeli şike var kasitli atmadilar :)

Bunlar neyine güvendide bu turnavaya katildi, suan hic bir türk takimi böyle rakiplerle bas edemez rezil olacaklari kesindi oldularda

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ali koç cidden gerçeklikten çok kopuk bi insan ve maalesef empati yoksunu. o yüzden oluyor.
elbebek gülbebek büyümüş zoru görmemiş her dediği tekte olmus olmalı bunlardan olsa gerek. sanıyorki ağzından bi laf cıkınca fener reallerle bayernlerle at başı olacak. temelden yetişmek en dipten gelmek enazından oraları biraz olsun yaşamak bu yüzden önemli işte.
çok ayrı bi dünyada yasıyor kendısı taraftarından bile kopuk halde.

Az oluyor bu şikeci zibidilere Allah'ın sopası yok senelerdir ligde takılıp şampiyonlar liginde oynayan takımlara sallamak kolaydı bir de şampiyonlar liginde dandirik Audi cupta 6 yiyorsunuz heriflerden şampiyonlar ligi olsa bugün maç 10+ olmuştu

Güldük,eğlendik. Neyse hep dedigim gibi sonucta hazırlık maçı,ama asıl konu yenilen gol sayısı degil heriflerin ilk yari ayagina nerdeyse top degmedi,ikinci yari zaten Bayern birakti. Sonuc olarak insallah bu sene de hüsran yaşarlar.

Arkadaşlar şu an maç özetini tekrar izledim şerefsiz hakem yüzünden olmuş bu skor dikkatli izlerseniz anlarsınız.

Eğer hakem hataları olmasa fener 1-0 galip bitiriyor maçı iyi izleyelim

rep_of_FB - 31.07.2019 00:08​

bos.gif

Zengin partisine katılmış hem fakir hem de gerizekalı genç gibiyiz.
Öyle ortalıkta dolaniyoruz her şeye herkese mal gibi bakarak
Ulan neyinize gerek sizin audi cup

Üst Alt