Bayern Münih, Matthijs De Ligt İçin Juventus'a 70+10 Milyon Euro Ödeyecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayern Münih, Matthijs De Ligt İçin Juventus'a 70+10 Milyon Euro Ödeyecek

Valla 2006'dan itibaren Schweinsteiger ayrılana kadar bilfiil takip ettim Bayern'i , hakikaten Hummels gelene kadar bir kere bile iyi stoperi var hissiyatı vermedi takım. Inter finalini kaybettiren de yanlış hatırlamıyorsam Van Buyten , herifin beli üç günde dönüyordu. Neuer konusunda da haklısın da onun da düşmeye başlaması muhtemel. Bu stoper rotasyonuyla CL falan alamazlar , ligi de kimse sallamıyordur artık. Bir de yönetimde futboldan gelen adamlar var ona rağmen böyle yanlış kararlar alıyor olmaları baya ilginç.

Bu yüzden 2 metreye yakin stoperleri sevmiyorum ben. Dedigin gibi beli dönmüyor adamlarin. van Buyten'in bir özelligi vardi cok gol atiyordu bir stopere göre.

Zaten CL'den yine erken elenirler, sonra Nagelsmann tartismalari baslar. Kahn yönetim kurulu baskani yani bir nevi CEO, Salihamidzic de sportif direktör. Salihamidzic biraz sorunlu bir tip anladigim kadariyla. 2-3 ay önce bir haber okumustum, Salihamidzic Süle ile bir kere bile konusmamis kontrati sona ererken. Lewandowksi ve Müller ile de benzer seyler olmus sanirim.

Bir de son yillarda oyuncu satip fazla gelir elde edemedikleri icin yönetim de pek sevmiyormus sanirim. Bu yaz biraz daha fazla para kazandilar baska sezonlara göre. 8 Milyona aldiklari Roca'yi 12 Milyona, bedava aldiklari Richards'i 8,5 Milyona sattilar, ve bu adamlari neredeyse hic oynatmadilar. Ha bir de bedava alip 8 sene son ter damlasina kadar faydalandiklari Lewa'yi 33 yasinda 45 Milyona sattilar.

Tabi yerini doldurabilecekler mi muamma. 33 yasina gelmis olsa da dünyanin en komple forveti Benzema ile birlikte. Sane geldi gelmesine de ben bu sezon calkalanacaklarini düsünüyorum. Ama iste lig'de rakip yok. %60-70 performans ile bile güle oynaya sampiyon oluyorlar.

De Ligt’i tekrar parlatırlar bence.

Hollandalı oyuncular en iyi Bundesliga da verim veriyor.

Bayern önde hareketli arkada daha fizikli takımları seviyor hep.

Neuer
Pavard
De Light
L. Hernandez
Davies
Kimmich
Goretzka
Müller
Koman
Sane
Mane

Daha Gravenbech, Gnabry, Musiala, Zirkzee, Upamecanu vs de var.

Gayet önde hareketli kadro olur.

Üst Alt