Bayern Münih, Sadio Mane’yi Kadrosuna Kattı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bayern Münih, Sadio Mane’yi Kadrosuna Kattı

En ileri ucta oynatmak gibi bir hedefleri varsa büyük hayal kirikligi olabilir bilemiyorum.

Bayern ilk defa 30 veya üzeri yasinda bir futbolcuya bu kadar yüksek bonservis ödemis olacak eger bu transfer gerceklesirse.

Benim bildigim bir tek Luca Toni, Sandro Wagner ve Timoschuk var 30 yasinda 10 Milyon üzeri bonservis ile transfer edilen.

Lewandowski’den doğan yıldız eksikliğinin yanı sıra Gnabry’nin durumu ve Sane’nin düşük performansı nedeniyle kanata alıyorlar ama Lewa’nın boşluğunu doldurabileceklerine şüpheliyim. Piyasada kimse yok. Scamacca aklıma geliyor ama PSG yapacak.
Scamacca daha yeni sozlesmesini uzatti diye biliyorum umarim salaklik yapip PSG'ye yedek olmak icin oraya gitmez. Milan'a falan gitse daha mantikli onun adina. Hatta Bayern bile cabuk olsa alabilir.

False 9 olarak oynatacak diyorlar. Belki Lewandowski haric Gnabryi'de satip, adam gibi bir ekstra forvet alirlar ve Mane bazen kanat olarak da oynar.

Gnabry'nin kontrati seneye bitiyor. Ya bu yaz satacaklar ya da adami bir türlü ikna etmeye bakacaklar.

Normal sartlarda minimum 50 Milyon € kazanacaklari adami seneye bedava göndermeyi göze almazlar herhalde.

Mart olmadan kovulacak

Lewandowski ona karsi cok kibirli davranmis ve aralarinda sorun varmis. Gitmesine karsi cikmaz herhalde. Sezonun sonuna dogru Lewandowskiye nasil ortalarda ceza sahasi icinde daha etkili olabilir diye öneri yapmayi istemis. Lewandowski ben ders almam ders veririm moduna gecip, adama gecen sene 40 golu ben mi attim, hoca mi atti deyip dinlememis.

Üst Alt