Bayern Münih Takip Başlığı - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gecen bir yerde okudum, Ancelotti kuluplerin gelirlerinden bahsederken Bayern icin "stadlari her mac full dolu ve her mac 30bin litre bira satiyorlar" demis. Dogru aslinda, Almanya'da ve Ingiltere'de maca giden bilir, ozellikle Almanya'da stadyumlar birahane gibi herkes bira iciyor, Allianz'da birkac mac izlemistim, Allianz kart diye birseyle aliyorsun, 5 euroya bira satiyor, 10 euroya kadar bira var, ortalama 40-50bin kisi en az bi bira iciyor veya birsey yiyor ve sponsor birasi, kulube maliyeti cok az. Bu sadece bira kismi, pretzel ve diger yiyecekler eklenince her mac baya bi yiyecek icecek hasilati yapiyor Bayern.

Ingiltere'de de pahali yiyecek icecek, mac biletleri cok pahali en basta zaten. Kulupler burdan da azimsanmayacak bir gelir elde ediyorlar.

Gecen bir yerde okudum, Ancelotti kuluplerin gelirlerinden bahsederken Bayern icin "stadlari her mac full dolu ve her mac 30bin litre bira satiyorlar" demis. Dogru aslinda, Almanya'da ve Ingiltere'de maca giden bilir, ozellikle Almanya'da stadyumlar birahane gibi herkes bira iciyor, Allianz'da birkac mac izlemistim, Allianz kart diye birseyle aliyorsun, 5 euroya bira satiyor, 10 euroya kadar bira var, ortalama 40-50bin kisi en az bi bira iciyor veya birsey yiyor ve sponsor birasi, kulube maliyeti cok az. Bu sadece bira kismi, pretzel ve diger yiyecekler eklenince her mac baya bi yiyecek icecek hasilati yapiyor Bayern.

Ingiltere'de de pahali yiyecek icecek, mac biletleri cok pahali en basta zaten. Kulupler burdan da azimsanmayacak bir gelir elde ediyorlar.
Yani senede on milyon sirf yiyecek icecekten para kazaniyorlar. Helal olsun.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dunya sampiyonu fransa'nin sag ve sol bekini aldilar

Alaba sezon sonu gidebilir, 1 hafta once yaptigi aciklama:

David Alaba: "I’m happy in Munich, but of course, I can imagine seeing something else in the future. My preferred destination is England or Spain. I was an Arsenal fan as a child. When you’ve been Arsenal fan as a kid, you will be one your whole life in some way".

Ne çok iyi bir solbek ne de çok iyi bir stoper bence Hernandez. 80 milyon çok çok fazla. Para harcamaya başladılar da ne kadar mantıklı hamleler yaptıkları muamma.

Gecen bir yerde okumustum Hoeneß bu yaz yillarca harcamadigimiz parayi harcayacagiz transferlere diye konusmus.

Harcamalari da lazim kesinlikle, öyle kendi liginde rakiplerinin oyuncularina sulanmak yetmiyor. Yarismaci bir takim kurmak istiyorsan, hele hele CL icin, daha iyi adamlari getireceksin. 35 yasina gelmis Ribery ve Robben dan hala medet umuyorsun yeter yani tursularini kurdunuz artik adamlarin.

Hernandez 80 eder mi tartisilir bence ama muhtemelen bunda da zamaninda Martinez de oldugu gibi inat ettiler ve sonunda satan takimin istedigi rakami ödediler adam icin.

Üst Alt