Bayern Münih'ten Radikal Karar: Aşı Olmayanlara Maaş Yok! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4828377.jpg

FC Bayern yönetimi, Joshua Kimmich, Serge Gnabry, Jamal Musiala, Eric Maxim Choupo-Moting ve Michaël Cuisanc'u kulüp binasına çağırıp, oyunculara Covid-19 aşısı olmadıkları için ve ev karantinasında kaldıkları süre maaş almayacaklarını bildirdi.

Yönetim, aşı yaptırmamanın elbette futbolcuların hakkı olduğunu, ancak karantina döneminde maaş ödememenin de kulübün hakkı olduğunu vurguladı.

[BILD]

Ne saçma iş yahu asiyi olanda virüs kapıp karantinaya girmiyormu? O halde onlarında maaşlarını kesmeliler
Yanlis acidan bakiyorsun.

Diyorlar ki, "sen asi olduysan zaten onlemini almissin ve bundan dolayi yine hasta olursun kabahatli sen olamazsin. Diger turlu, asi olmayanlar hastaligi kaparsa kendi sucudur cunku risk orani daha yuksek" .

Bunlarin dedikleri bu. Olay corona virusu kapmak degil, zaten er ya da gec herkes kapacak bu hastaligi. Asi olup kapmak var, asi olmayip kapmak var. Bunu vurguyorlar zaten bunu yakinda diger kulupler de yapmaya baslar.

Yanlis acidan bakiyorsun.

Diyorlar ki, "sen asi olduysan zaten onlemini almissin ve bundan dolayi yine hasta olursun kabahatli sen olamazsin. Diger turlu, asi olmayanlar hastaligi kaparsa kendi sucudur cunku risk orani daha yuksek" .

Bunlarin dedikleri bu. Olay corona virisi kapmak degil, zaten er ya da gec herkes kapacak bu hastaligi. Asi olup kapmak var, asi olmayip kapmak var. Bunu vurguyorlar zaten bunu yakinda diger kulupler de yapmaya baslar.
Vallaha oradaki vurgu hastalığa yakalanıp karantinaya girdiği için yapılacak kesinti. Asi olanında olmayaninda karantinaya girdiği birşeyde cezayı asi olmayana kesilmesi. Asi olanda virüsü kapıyor olmayanda. Asi olan virüsü yayiyormu bilmiyorum yayiyorsa arada fark yok.

Vallaha oradaki vurgu hastalığa yakalanıp karantinaya girdiği için yapılacak kesinti. Asi olanında olmayaninda karantinaya girdiği birşeyde cezayı asi olmayana kesilmesi. Asi olanda virüsü kapıyor olmayanda. Asi olan virüsü yayiyormu bilmiyorum yayiyorsa arada fark yok.
Risk oranindan bahsediyorlar, yoksa ben tıp uzmani degilim :)

Dolayli yoldan gidin asi olun diyorlar aslinda.

Üst Alt