bayram tutumlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bayram tutumlu

Bayram Tutumlu (@BayramTOficial) on Twitter

Transferler için whatsApp konuşmalarını koymuş.
CÜNEYT TANMAN hakkında çok flaş iddiaları var.
Doria ile ilgili belgeler var.
Mancini'nin kovulma sbebi Ünal Aysal ve daha fazlası..

Fatih Terim'e Fenerbahçe 7 kat fazla maaş verdi, ben Galatasaray'lıyım dedi ve kabul etmedi gibi..

Son düzenleme:
İnceledim ben Doria da dahil ters birşey görmedim Tutumlu kendini taraftara sevdirmeye çalışıyor gibime geldi.

Cüneyt Tanman'a kızıyor ama haklı adam çok para alıyor van persie nasıl karşılayacak kulüp.

Saçmalamış bence ergenler gibi

Ben kendimi bildim bileli var bu adam ama ilk defa gündeme gelmek için bizzat gayret gösterdiğini görüyorum.

Vardır herşeyin bi sebebi, kokusu çıkar yakında.

Bi de twitter'da Galatasarayım da Galatasarayım diyor her tweet'te. Bu kadar yoğun popülizmin altından pek hayırlı şeyler çıkmaz genelde. Görecez bakalım.

https://twitter.com/bayramtoficial

Transferler için whatsApp konuşmalarını koymuş.
CÜNEYT TANMAN hakkında çok flaş iddiaları var.
Doria ile ilgili belgeler var.
Mancini'nin kovulma sbebi Ünal Aysal ve daha fazlası..

Fatih Terim'e Fenerbahçe 7 kat fazla maaş verdi, ben Galatasaray'lıyım dedi ve kabul etmedi gibi..

terim bizde 2 m euro alıyodu dıye bılıyorum aziz terime 14 mılyon euro mu teklıf etmiş ? insan biraz mantıklı sallar

Kendi deyimiyle büyük bir menajer Bayram Tutumlu.Başta Fatih Terim olmak üzere birçok kişi transfer için kendisine yetki verdi.

1999 haberi

Bayram Tutumlu‏ @BayramTOficial
DUYURU:Cenk Ergün aracılığıyla GS ya süper oyuncular tavsiye ettim!İşi ağırdan alıyorlar eğer yarına kadar harekete geçmezlerse ifşa edecem!

8 Mayıstan beri herğün istisnasız 5 saatimi GS ya ayırdım şimdilik yarına kadar bekleyeceğim.
Yoksa söz verdiğim gibi herşeyi ifşa edeceğim.

Beni çok yordular..Allah katında söz veriyorum GS da tüyü bitmemiş yetimin Hakkı var hırsızlara yedırmemeye kararlıyım..

DUYURU:Cenk Ergün aracılığıyla GS ya süper oyuncular tavsiye ettim!İşi ağırdan alıyorlar eğer yarına kadar harekete geçmezlerse ifşa edecem!

8 Mayıstan beri herğün istisnasız 5 saatimi GS ya ayırdım şimdilik yarına kadar bekleyeceğim.

Beni çok yordular..Allah katında söz veriyorum GS da tüyü bitmemiş yetimin Hakkı var hırsızlara yedırmemeye kararlıyım..
Hergün 5 saat çalışarak yorulmuş beyfendi. Buda tanıdığım birisi gibi. Oda 1 saat alışveriş yaptı diye tüm gün isyan eder çok yoruldum diye :) Sanki garantisi var bu yaptığı işde. Kimse senin sunduğun oyuncuları almak zorunda değil.

Süper oyuncular dediği Barcelona'nın kurtulmak istediği Mathieu olmasın sakın.

Diyorki;ben haftalarca çalıştım iteleyecegim oyuncuları özenle seçtim ama yönetim başka managerlerin kaziklarini tercih edecek.

Managerler, resmen yoneticileri kucaklarına almış hoplatmak için gün sayıyor.

Başta bu herif olmak üzere bulutla birlikte kapıdan içeri sokmamak lazım.

DURSUN İSTİFA!

Üst Alt