bazı ünlü isimlerin forumdaki yansıması - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bazı ünlü isimlerin forumdaki yansıması

Ciddi misin? Gerçekten sorun ya bende ya da mesajlarımda sıkıntı bulanlarda...Nedir sorun? Neresinde küfür ya da hakaret var? Huysuz virjin olarak gösterilen benim???
Bu gibi şakalara gelemiyorum dersin olur biter, Yusuf öyle laftan anlamayacak bir adam değil. Tekrar edersede şikayet edersin, sana maddi yardım yapmaktan vazgeçtim demek neyin nesidir, konuyla ne alakası var ve ne gereği var.

Bana soyledigini varsayiyorum

Internetteki hareketlerime dikkat ediyorum diyelim
Doğru varsaymışsın.Orada kısa da olsa seninle dialog kurmuş biri olarak,antipatik birinin yanında olup ifşa edeceğim,dalkavuk vb gibi söylemler hoş değil diyorum.Dalkavuk diyerek kimleri neyle itham ettiğini ve kendinin dışarıdan nasıl göründüğünü bilerek hareket etmen tavsiyemdir..Trollükse komik değil,ciddi ise trajikomik.

Bu gibi şakalara gelemiyorum dersin olur biter, Yusuf öyle laftan anlamayacak bir adam değil. Tekrar edersede şikayet edersin, sana maddi yardım yapmaktan vazgeçtim demek neyin nesidir, konuyla ne alakası var ve ne gereği var.
yoo o da genelden yazıştığımız bir şeydi dediği gibi espri amaçlı yazmış konuyla alakası kendisini sever sayarım neden bana öyle bir post attın diye dedim

Doğru varsaymışsın.Orada kısa da olsa seninle dialog kurmuş biri olarak,antipatik birinin yanında olup ifşa edeceğim,dalkavuk vb gibi söylemler hoş değil diyorum.Dalkavuk diyerek kimleri neyle itham ettiğini ve kendinin dışarıdan nasıl göründüğünü bilerek hareket etmen tavsiyemdir..Trollükse komik değil,ciddi ise trajikomik.

Ne desem bos, ciddi degil tabii

Sahsen aramizin bozulmasini istemem ama boyle dusunuyorsan yapacak bir sey yok

Son düzenleme:
Birini fena halde

kCh_vMj0_400x400.jpeg

benzetiyorum. İsmi bende kalsın.

Üst Alt