BBL 11/12 H:1 | Olin 71-98 Galatasaray | 15 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:1 | Olin 71-98 Galatasaray | 15 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:1 | Olin - Galatasaray | 15 Ekim | 15.00 | Lig TV 3

Maça gidiyorum ben de. Ezip geçeceğiz. Lakovic 1-2 dakika oynasın la. :(

LigTV'de Süper Lig takımlarının tümünü izleyen full paket üyelerine BBL maçları şifresiz olacakmış.

Son bilgi böyleymiş.

TBF'nin canlı istatistik sayfasında bizim maç görüldü 12 kişilik kadro fenerbahçe maçıyla aynı. Yani Göksenin-Evren-Haluk-Sertaç yok. TBF bu kadroyu tahminen mi koydu yoksa kadro böyle mi olacak bilmiyorum ama rotasyon yapsak şu maçta iyiydi.

Ben açtırdım kanalı ayda 6 lira Basketbol ligi,Epl falan hepsi var

LigTV'de Süper Lig takımlarının tümünü izleyen full paket üyelerine BBL maçları şifresiz olacakmış.

Son bilgi böyleymiş.
tümünü derken bütün yani 18 takımı kasdediyorsun degil mi? cünkü ben şampiyonlar(5 büyük takım) paketine üyeyim.Ancak yine de basketbol ligini izlemek için gelecek ayın basında baslamak şartıyla(ben öyle istedim) ligtv 3 için kayıt oldum.cünkü şifreli ve para ödemek gerekiyor.Kayıt olmasam mı diye düsündüm ancak anadolu efes,fb gibi macları link arayarak geciremem izleyemem.Donma gibi riskleri var zaten.Mecbur izlemek için ligtv3 e kayıt oldum.Ama kapatmadan adama dedim ki: sizler insanları enayi yerine koyuyorsunuz galiba,özellikle doguda kaç kişi izleyebilir ki böyle şifreli yaparsanız,yazık degil mi güya basketbolu sevdirceksiniz diye saydım durdum.bunların hepsini kayıt altına alıyorsunuz nereye iletirseniz iletin dedim. :D ama benim gibi kuruma şikayetlerini iletenlerin de sayısının az olabilecegini düsündügümden dolayı da hayal kırıklıgına ugruyorum.Aslında ligtv 3 e abone olmasam mı dedim ama ne yapam basketbol sevgim ön plana cıkıyor.

Üst Alt