BBL 11/12 H:1 | Olin 71-98 Galatasaray | 15 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:1 | Olin 71-98 Galatasaray | 15 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:1 | Olin 71-98 Galatasaray | 15 Ekim | Maç Sonucu

prokom su an yeniliyoo biz bu hızla prokomu yeneriz inş..

Zaten ilk 4 icinde olmak istiyorsak Prokom´u yenmekten baska caremiz yok. Yenecegimizi düsünüyorum cünkü gercekten üst düzey basketbol oynuyoruz. Formdayiz da ayni zamanda. Prokomu yenemezsek fazla beklenti icerisine girmemek lazim. Elestirmemek de lazim. Sonucta böyle turnuvalarda tecrübe konusur. Yine de cok güveniyorum Aslanlara

Cevap: BBL 11/12 H:1 | Olin 71-98 Galatasaray | Maç Sonucu | 15 Ekim

Darius Songaila da caktirmadan sayi atiyor ha :) 19 sayi atmis. Ben 6 sayidan fazlasini hatirlamiyorum :D

Fener'in potaltı zayıf tabi. Kaya'yı gördük Fatih Solak seviyesine gelmiş. Oğuz zaten iyice yavaşlamış, iyi savunmaya karşı sıfır. Vidmar hep dandikti. Zaza-Furkan-Andric üçü de bu üçünden daha iyi. Mirsad dönmeyecek gibi, sadece Gist var pota altı adam gibi. Songaila-Cevher ve Shumpert desteğiyle pota altımız çok daha iyi.

Tarkan zaten 2 hafta önce Fener-Efes'ten maç alamayız Top-16'ya kalamayız diyordu.

Geçen sene bizi en olmadık zamanda yenmişti bu "ayçiçek yağları", bu yüzden 2 kere sevindim. Her maçta farklı oyuncularımızın skoru yüklenmesi ne kadar komple bir takım olduğumuzu gösterir.. Tebrikler yenilmez armada..

Shipp oynamamış büyük ihtimal Prokom maçında Alonzo Geeyi tutacak.:)

Zaten ilk 4 icinde olmak istiyorsak Prokom´u yenmekten baska caremiz yok. Yenecegimizi düsünüyorum cünkü gercekten üst düzey basketbol oynuyoruz. Formdayiz da ayni zamanda. Prokomu yenemezsek fazla beklenti icerisine girmemek lazim. Elestirmemek de lazim. Sonucta böyle turnuvalarda tecrübe konusur. Yine de cok güveniyorum Aslanlara

aynen gruptan cıkmak istiyorsak prokomu icerde dısarda yenmeliyiz

Olin deplasmanında bıle bu kadar rahat oluyorsak, bu sene efes ve ülker harıcınde kolay kolay maç vermeyiz gıbı gelıyor.Zaza alısırsa ondanda showlar beklıyorum:)

Katılıyorum sakat ve 35'lik Mirsad en komple uzunumsuları.Onun dışında Oğuz lesh oğlu lesh.Vidmar dengesiz ve sadece 3 ay iyi oynadı kariyerinde.Gist iyi smaçcı ama boyalı alanın dışına çıkınca afallayabiliyor.Savunmada ise katkısı sıfıra yakın.Kaya 'nın ise bazen dünya umurunda olmuyor.

Maç boyu Oktay Mahmuti'ye ileri geri tezahürat yapanların 1 kere bile uyarılmaması, anons yapılmaması benim için maçın önüne geçti. Steps yapmadan oyna Turgay Demirel pankartını kaldırtanlar şimdi nerede?

Maç boyu Oktay Mahmuti'ye ileri geri tezahürat yapanların 1 kere bile uyarılmaması, anons yapılmaması benim için maçın önüne geçti. Steps yapmadan oyna Turgay Demirel pankartını kaldırtanlar şimdi nerede?

Turgay Demirel denen şerefsiz ve tayfası basketboldan temizlenmediği sürece hep yaşayacağız böyle şeyler.

fb'nin pota altı zayıf??? Yuh,çüş ve lesh.

Yuh,çüş ve lesh demekle olmuyor?Kim var fb nin pota altında.Geçen sezondan beri bizim Tutku-Luksa oyunlarımıza kaç defa dayanabildiler.Gist den dolayımı öyle diyorsun bilmiyorum ama Gist'in hücumu çok iyi ama savunması çok kötü.Cumhurbaşkanlığı kupası maçında Gist'i savunmada tekrar izlemeni tavsiye ederim.Kaya'yı saymıyorum bile.Oğuz da istikrar yok.Bir tek Vidmar var belli bi düzeyde oynayan.

Üst Alt