BBL 11/12 H:12 | FB Ülker 80-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:12 | FB Ülker 80-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:12 | FB Ülker - Galatasaray MP | 30 Aralık | 20.00 | Lig TV 3

Preldzic oynasaydı işimiz çok zordu ama yinede fülker ufakta olsa avantajlı yabancı tercihi kimi yapacaklarıda önemli Tomas Preldzic'te olmayınca kesin kadroya girer, Jerrells buyuk ihtimal kadroda olmaz buda bence aleyimize olur.

jerrels bu aralar biraz düzelmişti delici bir guard. biz öyle guardlar karşı birşey yapamıyoruz ne yazıkki. bence tomas oynasın. daha formuna girmedi o adam.

Cevap: BBL 11/12 H:12 | FB Ülker - Galatasaray MP | 30 Aralık | 20.00 | Lig TV 3

Açıkçası kazanacağımızı düşünüyorum.Fenerbahçe'de önemli eksiklikler var.Son olarak Banvit'e yenildiler ve çok kötü bir oyunla.Yani bu durumda ki Fenerbahçe'yi yenmemiz gerekir.Yenilmez Armada'ya güveniyorum.Kazanacağız.Ama hakem tedirgin ediyor beni.

Dee'nin diyetini çok ağır ödemiştik. Bu da Preldzic'in diyeti mi ? Yöneticilerimiz uyuyor mu ? İçleri rahat mı Recep Ankaralı atandığı için Ülker maçına ?

Çıkmayalım arkadaş maça..(!) Geçen sene FB'li yöneticilere ''Maç 3.çeyrekte tamam.'' konusması geçtiği halde genede bu yavşak herifi maça veriyorsa ben bunda bi kasıt ararım.Anasını sattığımının Federasyonunda başka hakem mi yok..(!!!)

fb olsa anında bildiri koymustu sitesine bizimkiler neden tepki göstermiyor anlamak mümkün değil.

Preldzic oynasaydı işimiz çok zordu ama yinede fülker ufakta olsa avantajlı yabancı tercihi kimi yapacaklarıda önemli Tomas Preldzic'te olmayınca kesin kadroya girer, Jerrells buyuk ihtimal kadroda olmaz buda bence aleyimize olur.

Bende senin gibi düşünüyorum.Engin'in yavaş,yavaş form tutmasından dolayı Jerrells'ı dışarıda bırakacaktır.Bence bizim için iyi olur Tomas henüz ritm tutturamadı ayrıca Jerrells tarzı delici özelliği olan ve topa baskıyı iyi yapan Guard'lar bize ters geliyor.

o recep bir halt yiyemez. bakalım nekadar cüret edecek feneri kollamaya

Gerekirse çıkmayalım o maça ama o maçı Recep denen köpek yönetmesin

o recep bir halt yiyemez. bakalım nekadar cüret edecek feneri kollamaya

Eder kardeşim eder. Recep denen şerefsizi atamaya cüret etmişler ya. Yöneticiler çıkıp iki laf etseydi, dalga geçer gibi böyle önemli bir maça atanmazdı Recep Ankaralı. Yani biz eşek olduktan sonra, semer vuran çok olur.

Taraftar ve kulüp olarak o kadar suskun kaldık ki çok da kızamıyorum federasyona

Eder kardeşim eder. Recep denen şerefsizi atamaya cüret etmişler ya. Yöneticiler çıkıp iki laf etseydi, dalga geçer gibi böyle önemli bir maça atanmazdı Recep Ankaralı. Yani biz eşek olduktan sonra, semer vuran çok olur.

bu lavuk nedim karakaşla gene telefonlarda konuşmuşmudur acaba. birde bizin başkanla dalga geciyordu şerefsiz. taraftarı susturamadı diye. mac bizim sahada olsa ben gidecektim maca. buna sırf yakından küfretmek icin.

Bir daha ki seçimde koştura koştura Turgay Demirel'e atalım oyumuzu.Yapılanları sonuna kadar hak ediyoruz vallahi böyle yönetim olduktan sonra federasyona da bir şey diyemiyorum.

Aylardır ülke spor gündeminin ana başlığı olan ‘Şike Soruşturması’nın iddianamesinin internete düşmesinin ardından ek klasörlerdeki detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Habertürk’ün haberine göre F.Bahçe Basketbol Şube Sorumlusu Semih Özsoy ile tecrübeli hakemlerimizden Recep Ankaralı arasındaki bir telefon görüşmesi de bu ek klasörlerde yer alıyor. Konuşmanın tarihi ligdeki play-off final serisini işaret ediyor. Haberde yer alan diyalog şu şekilde:

S.Ö: Emir iki tane sol turnikeye girdi, basket faul, ama faulü vermiyorsunuz.

R.A: Ya o doğru. Öyle ya. Ama her şey kontrol altında sen boşver. (Gülüyor)

S.Ö: Dün çok i… yaptılar ama. Ben sana bir şey söyleyeyim, o Ünal Aysal’ı teneke bağlarlar yollarlar sonunda.

R.A: Susturamamış milleti.

Dün yayınlanan bu haberin ardından ne F.Bahçe Spor Kulübü’nden ne de Türkiye Basketbol Federasyo’nundan, Recep Ankaralı’dan herhangi bir açıklama gelmedi. Biz haberi kaynağıyla birlikte iletmiş olalım şu an için.

Akşam akşam sinirimi zıplattı bu ülkedeki yavşaklar (yavşak bit yavrusudur, kan emer). 2 maçtır bunlar dalga geçiyorlar sanırım. Önce kennerman, şimdi ise bu ülkede hakemliği bırak, şike sorgulamasında ifade vermesi gereken adam bu maça atanıyor.

Diğer tarafta tüm yavşaklar (yavşak bit yavrusudur, kan emer) şikeci hırsızlar kurtarılsın diye yapmadıkları şebeklik kalmıyor.

Şuanda hapiste yatan yavşaklar (yavşak bit yavrusudur, kan emer) zaten senelerce bu ülke sporunun içine etmişler, çalıp çırpmışlar, hala çıksın diye uğraşıyorlar.

Gel de şimdi Türkiye'de yapılan sporları heyecanla izle.

Kolay maç olmaz ama koyar geçeriz deplasmanda :)

Üst Alt