BBL 11/12 H:2 | Galatasaray MP 84-73 Banvit | 22 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:2 | Galatasaray MP 84-73 Banvit | 22 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:2 | Galatasaray MP - Banvit | 22 Ekim | 15.00 | Lig TV 3

Maça gitme olasılığım var.Acaba biletler ne kadar,biletixe baktım ama bayanların maçı gözüküyor, erkeklerin yok.

Okumadın sanırım resmi sitedeki haberi, seyircisiz oynama cezamız bayanlara ve çocuklara ücretsiz olarak değiştirilmiş.Biletix'de bulamaman çok normal.

Okumadın sanırım resmi sitedeki haberi, seyircisiz oynama cezamız bayanlara ve çocuklara ücretsiz olarak değiştirilmiş.Biletix'de bulamaman çok normal.

Bilmiyordum cezamız olduğunu.Ulan tam bir maça gitmeye niyetleniyorum böyle engeller çıkıyor.Neyse eyv kardeşim saolasın.

Evet acik olur. Beko Basketbol Ligi maclari bütün Digitürk üyelerine sifresizdir.

Teşekkürler, bu konu hakkında bilgi kirliliği var çünkü. Sormak zorunda hissettim..

Edit: Şimdi digiweb üzerinden bir görüşme gerçekleştirdim. 7.99 tl ücreti var diyor :) Neyse, maç saatinde görürüz..

Acikcasi basketbola yogunlastim bu siralar. Tabiki Galatasaray´in basarisi önemli etken bu konuda. Nedense futbol izlerken heycanlanamiyorum artik. Dünkü beraberlikle de alakasi yok. Basketbol gercekten Türkiye´nin 1. sporu olmayi hakediyor. En önemlisi, ülke olarak daha basariliyiz basketbolda. Daha cok ilgi hakediyor. Bi Yunanistan gibi olabiliriz mesela. Futbol 2. planda orda

Acikcasi basketbola yogunlastim bu siralar. Tabiki Galatasaray´in basarisi önemli etken bu konuda. Nedense futbol izlerken heycanlanamiyorum artik. Dünkü beraberlikle de alakasi yok. Basketbol gercekten Türkiye´nin 1. sporu olmayi hakediyor. En önemlisi, ülke olarak daha basariliyiz basketbolda. Daha cok ilgi hakediyor. Bi Yunanistan gibi olabiliriz mesela. Futbol 2. planda orda

İmkansız.Futbol ne kadar kötü olursa olsun basketbolun önündedir.En azından benim için.

İmkansız.Futbol ne kadar kötü olursa olsun basketbolun önündedir.En azından benim için.

Futbol konusunda belirsizlik var. Ligin geleceği belli değil. Sezon ortasında bazı takımların düşürüleceğine yönelik söylentiler arttı. Ayrıca Flay off denen saçma sistem futboldaki heyecanı düşürüyor.

yunanistan ligi iyi değil. lig olarak panathinaikos'u ve olympiakosu zorlayabilecek 3. bi takım yok. 15 senedir üst üste panathinaikos şampiyon oluyor. ligde ise Panathinaikos 0 mağlubiyet 20 galibiyet ile bitiriyo, olympiakos ise 1 mağlubiyet 19 galibiyet ile bitiriyo. sadece 2 takımları çok üst düzey zaten bu iki takımda ekol. onun dışında iyi takımları yok. ama bizde banvit telekom karşıyaka bjk gibi dişli rakipler var.

zaten gs fb efes kafaya oynayanlar

Bende de F.Ülker maçı açık.. Digiweb her zaman ki gibi yanlış bilgi vermiş :)

BURDA sedat bahadır vardı birzamanlar. durmadan feneri övüyordu nerde o gören varmı? biz koydukca bazıları yok oluyor.

İnşallah adam akıllı biri anlatır bizim maçı, Murat Murathanoğlu tercihim.

Üst Alt