BBL 11/12 H:21 | Galatasaray MP 103-102 Tofaş | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:21 | Galatasaray MP 103-102 Tofaş | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:21 | Galatasaray MP 103-102 Tofaş | M.S | 7 Mart | Lig TV 3

bir sürü hatası vardı yardımcı hocamızın ama son 10 saniye ship yerine caneri sokması skandaldı. sanki bitime 10 dakika varda shipi cıkartıyon. gordon ve lakovic iyi oynamıyor ama oyundalar. kötüyse cıkaracaksın.

lakovice top atıyoruz faulu o kullansın diye. lakovic reis topu gene gordona atıyor:) kafayı sıyırcaktım ya.

rakibi fazla hafife aldık bunun başka izahı yok..adamlar 4 tane ilk 5 oyuncusundan yoksun geldiler buraya,cok kötü oynadık.. buckman harika adam.. acıkcası bizden cok rakip takım oyuncuları tebrik etmek lazım, inanılmaz direnc gösterdiler..

buckhan bizde oynar mi? turk sayilabilir, buck han sonucta

savovic yerine keşke buckmanı alabilseydik

tahmin etmiştim yenileceğimizi ya da zorlanacağımızı. efesi duman etti adamlar. tofas iyi takımdır iyi. avrupanın eski dişlilerindendi. büyük maçları iyi oynarlar hep

Ama helal olsun o kadar eksikle bu kadroyla az daha yeniyorlardı bizi:D

Aynı sorun futbol takımında da var bazen işi ciddiye alamıyoruz maalesef..

Medical Park ile sponsorluk anlaşması sene sonu feshedilsin! Ya da takımımızın maçlarını izleyenlere kalp muayenesi için yüzde bilmemkaçlık bir indirim kampanyası başlatsın.

Olmuyor arkadaş olmuyor. Sponsora göre oynayacaksak Ferrari gibi bir sponsor bulun. Bak rakiplerine, biri bira müessesesi takımı, keyifler yerinde oldumu vur patlasın, çal oynasın, gelsin sazlar, oynasın kızlar, söylesin basketçiler. Diğeri de sponsoruna uygun, bi biskrem versen yapmayacağı şey yok. :D

Tofaş cidden tebriği hakketti, ula arkadaş biz yorulduk, çoluk çocuk 2 uzatmada hala yorulmamış, fizandan atıp duruyordu. Gençlik ateşi işte. :)

Buckman, sana ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok terbiyesiz. Aslında uzatmalarda 3 kişi tutacaktık Bradley'yi, diğer 2 kişi de Green'i tutacaktı, maç bizim olurdu daha erkenden. :)

Samet Geyik'i çok beğendim.

Nihat İziç takımı iyi yerlere getirmiş.

Shumpert kendine geliyor. 3lük lazımsa ver atsın.

Andric hücüm faul yapma.

Gordon, takımın dominosu, başın sıkışınca ver Jamon'a, o ne yapması gerektiğini bilir.

Caner, Euroleague oynamış adamsın, nedir bu telaş son saniyelerde?

Joshua, kardeşim gibi severim.

Lakovic, serbest atış yapılacaksa Jaka'ya vereceksin topu son saniyelerde.

Ender, orta yolu bulalım arkadaş, maç içerisinde kahramanlıktan bir anda vatan hainliği derecesine girebiliyorsun.

Oktay hoca, Mahmuti Mahmuti, Oktay Mahmuti, şampiyon yap bizi Oktay Mahmuti. Nice sarı kırmızı senelere.

Recep Şen, saygılar hocam. 3 te 3 yaptınız.

Boyalı alanı iyi kapatan takımlara karşı çok zorlanıyoruz. Örnek, Siena, Bjk, Olympiakos.

Sezon başından beri söz edilen konu, delici guardları savunamıyoruz.

Ligde artık kolay maç yok. Her maç final niteliğinde, her takıma karşı ciddiyet ve konsantrasyon.

Bol bol fındık fıstık, bal falan yiyin, güç toplayın.

Kadınlar Euroleague finallerinde ne olursa olsun takımımızı yalnız bırakmayalım.

ahmet abi işi özetlemiş. reisin mesajının üzerine mesaj tanımam daha :D

Dışardaydım falan takip edemedim maçı,şimdi gördüm sonucu valla yüreğim ağzıma geldi.Allah'tan yenmişiz.Ohh be rahatladım valla

Birşey fark ettiniz mi bilmiyorum ama Türk futbolu yerin dibine girerken, Türk Basketbol'u bir o kadar yükseliyor.

Galatasarayın yenmesine sevindim ama şehrimizin takımı olan Tofaşıda böyle görmek beni sevindirdi çok yükseldi bu sene

Birşey fark ettiniz mi bilmiyorum ama Türk futbolu yerin dibine girerken, Türk Basketbol'u bir o kadar yükseliyor.

orhun ene kendi fantazilerini denemeseydi şampiyonada iyi bişeyler yapardık. en iyi savunma stili alan savunmasını 1 kere bile yapmadık. ve torpilli izzetler enesler alınıncada sonuç kaçınılmaz oldu. enes iyi olabilir abi ama 4 aydır adam oynamıyomuş. furkan gibi biri dururken izzeti neden alırsın?

kulüp takımlarıda fena değil. ülker ve efeste biraz düşüş vardı son senelerde, kulüp takımları (ligdekiler; bjk karşıyaka banvit vsvs) güçlenmeye başladı doğal olarakta lig zorlaştı.

ne eksik diye sorarsan, başarı derim, kupa derim

orhun ene kendi fantazilerini denemeseydi şampiyonada iyi bişeyler yapardık. en iyi savunma stili alan savunmasını 1 kere bile yapmadık. ve torpilli izzetler enesler alınıncada sonuç kaçınılmaz oldu. enes iyi olabilir abi ama 4 aydır adam oynamıyomuş. furkan gibi biri dururken izzeti neden alırsın?

kulüp takımlarıda fena değil. ülker ve efeste biraz düşüş vardı son senelerde, kulüp takımları (ligdekiler; bjk karşıyaka banvit vsvs) güçlenmeye başladı doğal olarakta lig zorlaştı.

ne eksik diye sorarsan, başarı derim, kupa derim

izzet neysede enes kanter cok iyi oyuncu olacak kapasitede. milli takımdada işe yaradı herif. onun gibi oyuncumuz olsaydı keşke.

Yukarıdaki mesajıma ekleme:

Taraftar için de her maç Euroleague, derbi niteliğindedir. Parkede seken top sesleri iyi olmuyor.

izzet neysede enes kanter cok iyi oyuncu olacak kapasitede. milli takımdada işe yaradı herif. onun gibi oyuncumuz olsaydı keşke.

abi formsuzdu diyorum. şuan nba'de iyi ama şampiyonada istikrar yoktu. dünya şampiyonasındaki kadroyla çıkılması en mantıklı olanıydı. birde koç faktörü girince çok bocaladık

Üst Alt