BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP 92-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP 92-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:25 | Galatasaray MP 92-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Ergin Ataman antipatik biri olabilir,çoğu insan sevmez belki ama Nalga mevzusunda ben bize sahip çıkan bir onu hatırlıyorum,ilk yarıdaki mola işini de kasıtlı yaptığını düşünmüyorum.Öyle bağırılması hoşuma gitmedi ama tabi herkesin düşüncesi kendine.

Takımın mükemmele yakın oyunu ve açılan resimli pankart 10 numaraydı,emeği geçenlere teşekkürler.

Ergin Ataman antipatik biri olabilir,çoğu insan sevmez belki ama Nalga mevzusunda ben bize sahip çıkan bir onu hatırlıyorum,ilk yarıdaki mola işini de kasıtlı yaptığını düşünmüyorum.Öyle bağırılması hoşuma gitmedi ama tabi herkesin düşüncesi kendine.

Takımın mükemmele yakın oyunu ve açılan resimli pankart 10 numaraydı,emeği geçenlere teşekkürler.

zaten bu adam icin GSLI diyorlar. hem kendi takımını alkışlatması kötü birşey degil. antranörlügüde mükemmel. oktay hoca olmasa bu adamı isterim.

Beşiktaş'ın en büyük şansı Ergin Ataman, bizim için Oktay Mahmudi ne ise Beşiktaş için de Ergin hoca öyle olmalı.

maçtaydım ilk yarı oyunu hiç begenmboyalı alandan hiç pozisyon çıkaramadık 1 kere bile faul çizgisine gidemedik ilk 20 dk ama oyle bir 3. çeyrek oynadıkkı bu senenin cska moskovasından bile daha etkileyici bir çeyrekti bizim için 3. çeyregi daha uzun sürelere yayabilirsek playy off larda bile açık ara şampiyon oluruz tek sıkıntı andriçte bariz bir form düşüklüğü var .

zihinleri bulandirmayalim. o maci bende izledim. son 3 saniye mola almanin bi izahi yok. ergin atamani savunmak icin element uydurmayalim lutfen.

Bu yeni eleman hiç fena değil. Kendine güveniyor ve hep sayıyı düşünüyor. Ben beğendim şahsen. Çalımlarıda iyi, birebirde çok etkili.:)

Hatta ön elemeleri geçip Euroleague e katılmaya hak kazandığımızda güzel bir tebrik mesajı yayınlamıştı kendi hesabından.

Ergin Ataman adam gibi adamdır. Fener'e gider yapabilen ender adamlardandır. İlk maç farkı arttırmak için mola almıştır. Gayet normaldir ayrıca.

zaten bu adam icin GSLI diyorlar. hem kendi takımını alkışlatması kötü birşey degil. antranörlügüde mükemmel. oktay hoca olmasa bu adamı isterim.

burnu biraz havada, egosunu es geçince mükemmel işler yaptığını hepimiz görebiliyoruz. Efesteki gibi egosuyla başı derde girerse o zaman takımıda yakıyor :D

Müthiş maçtı, çok zevkliydi. Maçtaki üçlükler de inanılmazdı.

Üst Alt