BBL 11/12 H:26 | Türk Telekom 74-82 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:26 | Türk Telekom 74-82 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:26 | Türk Telekom 74-82 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Shipp yarı finale falan yetişirse Savovic tribune gider,baya sağlam takım oluruz.

Shipp yarı finale falan yetişirse Savovic tribune gider,baya sağlam takım oluruz.

Olmaz öyle birşey o zaman Shumpert oynamış olacak.Shumpertle pota altında sorun yaşıyoruz.

Hem ribaunt,hemde fizik sorunu çekiyoruz.Skor katkısı veriyorda.O zaman Gist ribaunt rekoru falan kırar.

Savovic etkisiz ama fiziki mücadelede ve ribauntlara katkı sağlayabiliyor.

Göksenin uyuta uyuta 15 sayı atmış. Djedovic müthiş katkı sağlıyor. Bir tek Boris'ten beklediğimiz katkıyı alamıyoruz o kadar. Berbattı bugün.

Aslında oynadığımız basketbolu pek beğenmedim ama çaktırmadan 82 sayı atmayı başardık. Maç tuhaf bir maçtı. Bazı bölümlerde iki takım da mahalle takımı kıvamında oynadılar. Yine de kazanmak güzel.

Djedovic'i Beşiktaş maçına göre daha iyi buldum. O maçta da iyiydi ama gereksiz zorlamalara girmişti. Bugün o tip hataları pek yapmadı. İyiydi. Böyle devam.

Dedovic nasıl oyuncu ? Almalı mıyız bonservisini ?

Dedovic yine reis gibi oynadi. Tebrikler Aslanlar, derbi gelebilir artik

Andric ve Shumpert pek gözükmediler. Fark 1e indiğinde Göksenin'in 3lüğü maçı bize getirmişti. Maçın sonunda "koyduk mu" diye tezahürat yaptırmadılar ya daha ne diyim :ays:

Maçın ilk yarısını seyredebildim,13 sayı farktan 3'e kadar inmişti fark ilk yarıda,bir an korktum ama Aslanlarımız galip gelmesini bilmişler.Dedovic hemen uyum sağladı maşallah,yalnız Savovic'in katkısı 0.Yerine adam alamazmıyız play-oflar için.Bide son haftalarda Furkan'ın sırtına çok yük bindiriyoruz son haftalarda.Andric'in sayı katkısı fena değil ama maç seçiyor gibi,gerekli sertliği,isteği yok son haftalarda.

andric ve savovice benden pas

seneye yerlerine top notch uzunlar SHART

Yeni geldim eve. Uzun zaman oldu maça gitmeyeli nasıl deşarj oldum ses falan kalmadı:) Güzel maçtı. Tribünlerin yüzde 70'si Galatasaray'dı. Biz uA ile birlikte aynı bölgedeydik. Telekom'a A.Gücü bir grup desteğe gelmiş. Çıkışta aracımla biz trafik vardı 1-2 ufak itişme oldu polis dağıttı. A.Gücü'nü anlamış değilim hala sorun yaratıyorlar.

Tebrik ediyorum Oktay Mahmuti ve Takımımızı. Dedovic-Göksenin-Gordon beğendim. Lakovic hayal kırıklığı bir ara skorer listesine baktım 2 sayısı vardı şişeyi falan fırlattı zaten son oyundan alındığında.

Tebrikler Takımımıza ve Taraftarımıza.

Not: Aziz Yıldırım ve Fener için bolbol şike içerikli slogan attık:) En güzel an Nevizade Geceleri idi:)

Üst Alt