BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu

Antuda çok komik bir olaya rastladım. :D

GS taraftarıyla yener diyen bir üyeye ihraç vermişler.

Adam gerçekleri demiş doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözü doğrulanmış oldu böylece.

o herif fener baskettede yazıyor. fanatik fenerli biri.

Son zamanlarda tüm branşlarda alacağımıza %100 inandığım tek maçtı fenere karşı

Futbolda arenada oynadığımız maçta bile ağır favoriydik ama aklımda süpriz olurmu vardı

İiyi olmamız bi kenara ,temeli oturmuş ,her sene 1 2 takviye ile sürekli üstüne koyabilceğin bi takım var,takımın %80 i genç oyuncular

Diğer tarafta durum ise tam tersi,seneye 1-2 adam hariç tüm takım değişse kimse niye demez

maç sonu oktay hoca taraftara tepkı göstermış dıye duydum keşke sahaya yabancı madde atılmasaydı

yine sesimin kısıldığı galibiyetle döndüğümüz bir abdi ipekci mac macerası daha oldu : ) mutluyum gururluyum galatasaraylıyım

muhtesem takım ve taraftarımızı kutluyorum gercekten sıkecılerı sahadan sıldık helal olsun oktay hoca ve ekıbıne lıgın agır favorısı bızı bu sene ınsallah sampıyonlu potadada yakın

yalnız ben bunu utanarak yazıyorum gencler dun ısım dolayısıyla macı radyodan dınlemek ıstedım hıc bır radyoda canlı yayını yoktu ve ne yazık kı radyosıkebahceden macı dınlemek zorunda kaldım allahtan kazandıkda o sesının ayarını ..... radyosunu dınlememe degdı:(

bızım kulubun radyo calısmadı nıye yok anlamsız gelıyor bana bızımde olmalı bır radyo yayınımız bılmıyorum

maç sonu oktay hoca taraftara tepkı göstermış dıye duydum keşke sahaya yabancı madde atılmasaydı

Maç sonunu bilmiyorum da Oğuz'un olayında gösterdi çünkü baya madde atıldı haklıydı, ayrıca öndeydik takıma zarardı bunlar. Zaten Mahmuti'nin mikrofonu alıp atmayın diye birkaç kere bağırmasından sonra kesildi.

sahaya madde atacak adam gelmesin abi salona. kendine hakim olmayan gelmeyecek. aslında bizim yönetimin yapması lazım bunu atanları belirleyip sokmucaksın iceri. oktay hocayı bıktırmaya calışıyor bu tipler bizden

Abdi İpekçi artık bizim mabedemiz olmalı oranın atmosferi çok başka kiralayalım 49 yıllığına biraz makyajlarız olur biter ama bırakmayalım bu salonu tamam taraftarımız iyi ama bunda salonunda etkisi çok fazla yeni bi salona gerek yok bence .

sahaya madde atacak adam gelmesin abi salona. kendine hakim olmayan gelmeyecek. aslında bizim yönetimin yapması lazım bunu atanları belirleyip sokmucaksın iceri. oktay hocayı bıktırmaya calışıyor bu tipler bizden

sen salondamıydın bilmiyorum ama o bir anlık tepki.sahaya girip tekme yumruk atasın geliyor.

dikkatinizi bişey çekiyormu bilmem, aziz içeri girdiğinden beri fener tüm branşlarda dökülmeye başladı. geçen sene 5i biyerde falan yapmışlardı ya bu angutlar, şimdi niye bu kadar sürünüyorlar. bi düşünün bakalım

ortam hergeçen gün geriliyor haftaya futbol maçı nasıl olur kim bilir.

Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe Ülker (BBL, 11.04.2012) maçının tekrarı bugün 17.30'da GSTV'de!

dikkatinizi bişey çekiyormu bilmem, aziz içeri girdiğinden beri fener tüm branşlarda dökülmeye başladı. geçen sene 5i biyerde falan yapmışlardı ya bu angutlar, şimdi niye bu kadar sürünüyorlar. bi düşünün bakalım

Basket takımları Ülker destekli (sponsorun da ötesinde birleşme)...

Voleybol takımları Acıbadem'den (hadi tamam MALİ içlerinden bir isim bunu anlayabiliriz en azından)...

Futbol takımları şike destekli...

5'te 5'e inanalım mı ? :)

İsmet Badem,Oğuz´u öyle bir anlattıkı Andrew Bynum dinlese kıskanır.

Yalnız takımda net bir 4 numara eksikliği görülüyor,Gist var diye bu maç çok sırıtmadı ama hücümda belli dönem sıkıntı yaşayabiliyoruz.

Üst Alt