BBL 11/12 H:4 | Beşiktaş M. 83-78 F.Ülker | 6 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:4 | Beşiktaş M. 83-78 F.Ülker | 6 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 H:4 | Beşiktaş M. 83-78 F.Ülker | 6 Kasım | Maç Sonucu

MAA: basketbol federasyonuna tavsiyem var basketbol liginden play off u kaldırsın hem dünyanın en önemli liglerinde play off yok mesela la liga tabi beni kimse yanlış anlamasın tavsiye sadece tişikirler

ezikler yenildi ya iyi oldu bu .azize gitti şike bitti

Renktaş iyi ki kapatmışsın .Bende ne bu gudubetlik diyordum :D Affına mahsuben yapıyorum şakayı ,inşallah alınmazsın .

Estağfurullah ben de aynısını dedim. İzlemeye başladıktan itibaren ibre tamamen fenere dönmüştü, kapadığım gibi Can 3lük atmış sanırım. :)

deron ve kemp cok fena adamlar ya semıh de iyi olunca aldılar maçı lokavtt en geç ocağa kadar biter zaten o zaman kötü olur bjk için rakip olamazlar bize bu sene efesi geçersek şampiyonuz

angut'den biri guzel ozetlemis :)

Jai - 06.11.2011 18:12

20 gömlek geridelerdi bizden 2 sene önce.

Şimdi fark kapandı kafa kafaya getirdik falan diyoruz.

Herşeyin özeti.

bir yorum daha benim yorumumda yorumsuz adamlar resmen itiraf ediyorlar sanki aziz yildirim sakatmis veya cezali oyunamdi icin kayip etmisler ve yorum

Burak Kasapoğlu - 06.11.2011 18:16

Azız yıldırım yoksa basarı yok..bu kadar basıt..kadromuz hem efes hem bjk hem gsnın gerısınde..

D-Will ve Kemp fena yardırmış. Fb lokavt bitmezse 4.lük için kapışır ama lokavt biteceği için normal sezonu 3.bitirir. Play-off'larda neler olur belli olmaz.

Macın özet görüntülerini veya tamamını izleyebileceğimiz biryer varmı ?

Maçı kazanınca Ataman twittera geri dönmüş ne güzel.:eek:

Galatasaray beşiktaşa beşiktaş fenere sonra hep beraber fenere

Ülker bugün koçu sayesinde salakça oyun ortaya koydu. Tek üzüntüm bu yenilgi bu koçun suyunu iyice ısıtacak. Ülker maç zora girdiği dakikalarda inanılmaz saçmalayan bir takım. Ukiç, Bogdanıvic gibi oyuncular stres altında ne yapacaklarını bilemiyorlar. Buna Ülker koçu da eklenince en önemli zamanlarda kaybediyorlar. Geçen seneki bizim maçlarımız, bu seneki bir çok maçta olduğu gibi Spahija stres altında kilitlenip kalıyor. Ülkerde bu stresi yenebilecek sadece Emir ve Ömer Onan var. Omer sezon başından beri çok formsuz olunca bir tek Emir yetmiyor.

Beşiktaş'ın en önemli zaafiyeti kadro yetersizliği. 3 kişiyle oynuyorlar tüm maçlarda: Derron, Kemp ve Semih. Bu 3 lüden herhangi biri çıkınca, ve en önemlisi Derron çıkınca sıkışıp kalıyorlar. Pota altı oldukça zayıf. Bir tek Semih var. O da bugün faul problemine girince etliye sütlüye karışmadan oynadı ve 2 sezondur oldukça kötü olan Oğuz Savaş pota altında bulduğu sayılarla Ülkerin en skorer ismi olması sürpriz olmadı. Ülker biraz daha boyalı alanı kullansaydı Beşiktaş'ı yenebilme şansları olurdu. Maç başında Ülker kendi sistemini unutup Beşiktaş sistemine göre dış atış yarışına girişip çift haneli sayılarla geri düştü. 2.ci yarı kendi sistemine dönüp savunma ve pota altı atışlarıyla dengeye getirdi.

Derron Williams, inanılmaz bir oyuncu, doğruya doğru. Kritik atışlarla, asistlerle Beşiktaş'ı ayakta tuttu. Ama bir tek oyuncuyla olmaz. Derron üzerine oynadığımız zaman çok çabuk faul problemine sokabiliriz. Rotasyon zaafiyeti yüzünden her maç en az 35 dk oynamak zorunda kalan oyuncu.

Beşiktaş geri düştüğü durumlarda, derbilerde, denk güçlü takımların maçında koç Engin Ataman mutlaka 1 yada 2 teknik faul alır, ki bugün de bekliyordum.

Beşiktaş bu kadro ile lokavt bitmese bile kesinlikle şampiyon olamaz. Normal sezonda iyi işler yapabilir, ama iş play off'lara geldimi Derron da, Kemp yada Semih de yardım edemez onlara. Biz Beşiktaş'ı hem kalitemizle, hem rotasyonumuzla, hem Tutku&Andriç oyunlarıyla, hem koçumuzla her iki maçta da yeneriz.

Beşiktaşa bile yeniliyorsa fenerde iş yok hakkaten.Bu sene şampiyonuz.

[video=youtube;oEMVLgeF6_c]https://www.youtube.com/watch?v=oEMVLgeF6_c&feature=share[/video]

nba başlamassa bjk şampiyonlukta favorilerden biri, başlarsa tüyleri yolunmuş tavuk gibi

nba başlamassa bjk şampiyonlukta favorilerden biri, başlarsa tüyleri yolunmuş tavuk gibi

Lokavt bitmese bile Beşiktaş'ın şampiyonluk şansı çok az. Bir rüzgardır gidiyorlar. Play off'larda Derron'la bile harcanırlar.

Şampiyonlukta Efes 40%, biz ve Ülker'in 30% şansımız var. Efes'in biraz koç dezavantajı olmasa 50-60 lara çıkardı. Beşiktaş'a lokavt bitmemesi halinde 10% şans veriyorum, biterse 0 ihtimal olur.

Üst Alt