BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım

Cevap: BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP - A.Efes | 13 Kasım | 17.30 | Lig TV 3

Lakovic bugün de sayi atmazsa saydiririm valla

Zor maç açıkcası yeneceğimizi düşünmüyorum ama inşallah yeneriz.

Taraftar salonu kesinlikle doldurmalı, ama yenebilecegimizi pek düsünmüyorum açıkcası. Efesin son Euroleague maçını izledim çok iyiler gerçekten.

[video=youtube;7n1wnFNddrA]https://www.youtube.com/watch?v=7n1wnFNddrA[/video]

Bu sene baskette tarih yazalım

Kupaları şirketlere bırakmayalım

Ne Efes ne Ülker ne de Telekom

Haydi bastır Cimbombomum Sensin Şampiyon !

Seyirci desteğiyle ve yüreğimizle kazanacağız !

Bu sezon için zorlanacağımız tek rakip Anadolu Efes bence.Akşam ise seyirci desteğiyle maçı alacağımıza can-ı gönülden inanıyorum.

3 numarada bariz sıkıntı yaşayacaklardır.Hem Cenk hemde Vujacic savunma zaafiyeti olan oyuncular.Shumpert oynarsa fizik avantajını kullanır.Ersan ve Savanovici denerlerse Shipp her pozisyonda geçer onu.Ama post oyunuylada Ersan ve Savanovicin üstünlük kurması beklenebilir.5 numaraları etkili ama ayakları inanılmaz yavaş.Hem Andric hemde Furkan bu üçlüyü faul problemine sokabilir.Bizde Lakovici muhtemelen Doğuş ve Sinan ile değişmeli olarak savunacaklardır.Bizi savunmamız gereken oyuncular Vujacic,Batista,Ersan ve Savanovic olacak.Zor bir karşılaşma olacak ama ben taraftar desteğiyle ve SHUMPERTla maçı alacağımızı düşünüyorum.Tahmini skorum 79-73.

Yenilirsekde yapacak bir şey yok.:p

Ülkerspor da kaybetti. 2. maglubiyetleri. Kazanirsak müthis olur. Bu sene rakiplerimiz Efes ve Williams JK. Ikiside su anda bizden güclü durumdalar. Bugünkü mac gidisatimiz icin önemli bir gösterge olur. Baktik gücümüz gercekten yetmiyor, transfer secenegi düsünülmeli.

Ülkerspor da kaybetti. 2. maglubiyetleri. Kazanirsak müthis olur. Bu sene rakiplerimiz Efes ve Williams JK. Ikiside su anda bizden güclü durumdalar. Bugünkü mac gidisatimiz icin önemli bir gösterge olur. Baktik gücümüz gercekten yetmiyor, transfer secenegi düsünülmeli.
:D aynen

efes kadro olarak güclüde belcika ekibine elenen willams jk bizden güclü degil.

Bence iki takım finale kadar kaybetmeden gelirler, bu maçta bizim gerçek gücümüzü göreceğiz. İnşallah kazanırız.

Üst Alt