BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 72-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 72-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 72-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Bazı mağlubiyetler takımı kendine getirir bu mağlubiyet de öyle olacaktır. Pazar günü daha istekli daha iyi oynayan bir takım görebiliriz. Seri için en önemli maç bu maç olacak eğer kazanırsak o iş orada biter aynı Kadıköy'de olduğu gibi mosmor olur kargalar. :D

soz zamanlarda cok mağlup olmaya başladık..zor kazanmaya başladık.özellikle fb derbisinden sonra

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 2.Maç | Galatasaray MP 72-81 Beşiktaş M. | Maç Sonucu

Allahtan Arroyo'nun şutu girmemiş..

Seri sonu oynanacaktı yoksa...

Onlar transfer nöbetinde takılmaya devam etsin.Çok moralim bozuk.Bu sene şampiyonluk giderse ve özellikle seneye Euroleague´de olmazsak yıkılırım.

Ben İstanbul'da oturmuyorum maalesef, keşke imkanım olsa. Televizyondan izlerken ben üzülüyorum seyircinin bu haline. Euroleague'de ağzım açık izlediğim seyirci bu olamaz.

Ben İstanbul'da oturmuyorum maalesef, keşke imkanım olsa. Televizyondan izlerken ben üzülüyorum seyircinin bu haline. Euroleague'de ağzım açık izlediğim seyirci bu olamaz.

Bu kafayla biz daha çok komşumuzun takımlarının Final-Four ve Euroleague şampiyonluklarını görürüz.

Bu kafayla biz daha çok komşumuzun takımlarının Final-Four ve Euroleague şampiyonluklarını görürüz.

Maalesef bizim seyircimiz genel olarak böyle, Arena'daki Beşiktaş maçı da böyleydi. Bizim karşımızda ya Euroleague takımı olacak ya da Fenerbahçe. Aksi takdirde seyircinin umrunda bile değil, nasıl olursa alırız yea modundalar. Yumurta kapıya dayanırsa ancak kendilerine gelirler, umarım geç kalmış olmayız bunun için.

beyler bu euroleague e nasıl katılınıyor

şartmı var yoksa şampiyon olan takım direk mi gidiyor 2.olan takım ön elememi yapıyor

geçen sene biz katılmıştık şampiyon olamadık ama

şartmı var yoksa şampiyon olan takım direk mi gidiyor 2.olan takım ön elememi yapıyor

Bu sene şampiyon olursak direk katılacağız. Finalde kaybedersek ön eleme hakkı kazanıyoruz.

Ergin Ataman rotasyon yapmayarak kumar oynadığını söylemiş. Sanki bol bol opsiyonu varmış gibi.

banvit de katılmıştı elemeye ligi 2.bitirdi diye yalnış hatırlamıyorsam..şampiyon olursak direk gidecez finalde kaybedersek eleme oynayacağız,bu turda elenirsek bilmiyorum

Ergin Ataman rotasyon yapmayarak kumar oynadığını söylemiş. Sanki bol bol opsiyonu varmış gibi.

Onun kadar şovmen ve egoist bir koç daha yok.Başarılı biri olabilir ama Oktay Hoca ile arasında klas farkı var.Ben asla görmek istemem bizde o adamı.

mactan geldim eve moralim bozuk. 2. yarı hic böyle boktan ruhsuz oynadıgımızı görmemiştim. zaten öplana cıkanlar savovicle göksenin oldu varın siz düşünün. erceg 2 mactır 20nin üstünde sayı atıyor. biz önlem almıyoruz. önlem almadıgımız gibi adamı ender tutuyor şaka gibi. serhat cetin gene 13 sayı attı bize. ama asıl sorun biz hücum yapamadık 2. yarı. adamlar zaten 7 adamla oynuyor. adamın üstüne gidip faul aldırsana. gerci faulde atamıyoruz. kolay basket kacırıyoruz. lakovic 4-5 tane bomboş 3 lük atamadı. sen bukadar kötü karşındaki takım bukadar yüzdeli oynarsa yenmesi gayet normal. bu takımın bu ezikleri yenecek gücü oldukça fazla. hawkinsi hadi anlıyorum ama ercege en azından top aldırmamak lazım.

Onun kadar şovmen ve egoist bir koç daha yok.Başarılı biri olabilir ama Oktay Hoca ile arasında klas farkı var.Ben asla görmek istemem bizde o adamı.

Bence ortamı bilerek sürekli geriyor ve bundan faydalanıyor gibi. Sürekli kışkırtıyor karşı tarafı, sinirini bozmaya çalışıyor.

mactan geldim eve moralim bozuk. 2. yarı hic böyle boktan ruhsuz oynadıgımızı görmemiştim. zaten öplana cıkanlar savovicle göksenin oldu varın siz düşünün. erceg 2 mactır 20nin üstünde sayı atıyor. biz önlem almıyoruz. önlem almadıgımız gibi adamı ender tutuyor şaka gibi. serhat cetin gene 13 sayı attı bize. ama asıl sorun biz hücum yapamadık 2. yarı. adamlar zaten 7 adamla oynuyor. adamın üstüne gidip faul aldırsana. gerci faulde atamıyoruz. kolay basket kacırıyoruz. lakovic 4-5 tane bomboş 3 lük atamadı. sen bukadar kötü karşındaki takım bukadar yüzdeli oynarsa yenmesi gayet normal. bu takımın bu ezikleri yenecek gücü oldukça fazla. hawkinsi hadi anlıyorum ama ercege en azından top aldırmamak lazım.

Barış o seyircinin hali neydi öyle, bari sen gaza getirseydin ya :D

Barış o seyircinin hali neydi öyle, bari sen gaza getirseydin ya :D

yav birtaraf iyi bagırıyorda öbür taraf durmadan kacan basketlerden sonra mırın kırın ediyor. harbi bende böyle ilkdefa pek ateşli olmayan taraftarın icine düştüm.:D harbiden ama bizim oyuncular ve hocamız bugün baya iyi sacmaladı.

adamlar resmen sezon ortasinda sampiyonluga oynayacak takim kurdu. inanilir gibi degil.

Üst Alt