BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 1-1 Galatasaray MP | 20 Mayıs | 1

İçeri kapandıklarında penetreyi kesiyorlar. Mecburen dış şutu sokmamız lazım. Bu sayede bundan vazgeçerler.

Ya da yüksek posttan şut isabeti bulmamız gerek. Bire bir ile (Gordon) ya da tek perde üstünden bulacağımız bir kaç isabet tamamen kapanan savunmalarını tekrar açabilir.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 1-1 Galatasaray MP | 20 Mayıs | 1

bu kadar uyuz 3 lük atan başka takım yoktur.serhat çetin bile spanoulis oldu anasını satayım ya.

Benim de anlamadığım en önemli konu o. Ben bu Serhat Çetin'i bizdeyken de izlerdim, affedersiniz ama kazmanın tekiydi yani :D

Beşiktaş'lılar fazla gaza gelmiş. Bu maçı +10'la alırız.

bu kadar uyuz 3 lük atan başka takım yoktur.serhat çetin bile spanoulis oldu anasını satayım ya.

Harun bu psikolojik bir şey. Bu sene, bu adamlar bir çok maçta, inanılmaz geri dönüşlere imza attılar. 21 serbest atış kaçırıp, Ülker'i son saniye'de devirdiler. Buna benzer de, bir çok maçları var. Bu yüzden de, çok güvenle şut atıyorlar. Adamlar şuta kalkarken tabiri caizse, elleri titremiyor. İşin entersan tarafı bu takımın şutörü olan Kemp ortalarda yok. Ama şutları, çok dengeli ve düzenli bir şekilde dağıtıyorlar. Özetle bu adamların bir şekilde öz güvenini kırmamız gerekiyor.

İlk maçın, ilk bölümündeki baskılı savunma ve topa baskı olayı, bu işin ilacı. Ama onu da 40 dakikaya yayabilmek insan üstü bir gayret gerektirir. Sinan Erdem'de bunu 40 dakika'ya yayabilirsek, Galibiyeti kapar geliriz. Ve umudum da bu yönde.

ENDERE kıl oluyorum arkadaş. bugün tam dayaklıktı. gerci cok dayaklık adam vardı ama neyse. şu serhat cetin harbiden bize kobe braynt kesiliyor. hawkins cok etkileyici oynadı. ulan adamların devşirmeleri 13 ribaund almış zaten. bonsudan etkili oluyor herif. andric sadece pota altında kazma gibi duruyor.

Serhat aslında çok iyi oyuncu ama Fener'de harcadı bir kaç yılını. Sonra sakatlık geçirdi ama şimdi kendini buldu tekrar.

Bizde oynadığında çok gençti. Şimdi epey mesafe katetti.

ENDERE kıl oluyorum arkadaş. bugün tam dayaklıktı. gerci cok dayaklık adam vardı ama neyse. şu serhat cetin harbiden bize kobe braynt kesiliyor. hawkins cok etkileyici oynadı. ulan adamların devşirmeleri 13 ribaund almış zaten. bonsudan etkili oluyor herif. andric sadece pota altında kazma gibi duruyor.

Takım kötüydü de bugün kaç top çemberi turlayıp çıktı sayamadım. Vardı bir şeyler ama :D

Takım kötüydü de bugün kaç top çemberi turlayıp çıktı sayamadım. Vardı bir şeyler ama :D

valla lakovic bomboş 5 atış sokamadı. serhat cetin 2 tane el üstü. arroyo 2 tane hic girmeyecek topu soktu. her mac böyle olmaz ama dicemde bizim takım hep aynı tuzaga düşüyor. 28tane 3lük kullanmışız zaten. artık geceleri napıyolarsa bende bilmiyorum. onların girmicek top giriyor. bizim giricek top girmiyor:D

Rezil oynadık.Söylenicek çok birşey yok.Adamlar her türlü sokuyor.Sinir bozucu oluyor.

bjk taraftarına bak twitterda çekmişler tineri yine

valla lakovic bomboş 5 atış sokamadı. serhat cetin 2 tane el üstü. arroyo 2 tane hic girmeyecek topu soktu. her mac böyle olmaz ama dicemde bizim takım hep aynı tuzaga düşüyor. 28tane 3lük kullanmışız zaten. artık geceleri napıyolarsa bende bilmiyorum. onların girmicek top giriyor. bizim giricek top girmiyor:D

İşte insanı delirten de o ya. Tamam biz kötü oynadık da bu kargalar iyi mi oynadı, yooo. Onların el üstü şutları bile giriyor, bizim çembere giren toplar bile vazgeçip geri dönüyor.

İşte insanı delirten de o ya. Tamam biz kötü oynadık da bu kargalar iyi mi oynadı, yooo. Onların el üstü şutları bile giriyor, bizim çembere giren toplar bile vazgeçip geri dönüyor.

KABUL ETMEK GEREKİRSE adamların daha iyi şutörleri var bizden. arroyo hawkins kemp erceg serhat cetin devşirmeleri bile iyi şut atıyor.

bu 5 ya da 6. maç

Kusura bakmasın ama mahmudi gereken dersleri çıkaramıyor

2 saattir sinirden kafayı yiyorum.Gereken yerde mola almıyor,en kazma adamlara şut attırıyor.

Açık söylim şampiyonluk giderse Mahmudinin bu takımda işi olmamalı

O kötü olimpiyakos euroligde şampiyon olabiliyorsa tek sebebi koçtur

Mahmudi taraftara sitem edeceğine bazılarından ders almalıdır

bu 5 ya da 6. maç

2 saattir sinirden kafayı yiyorum.Gereken yerde mola almıyor,en kazma adamlara şut attırıyor.

Bu maçta hatalı dersen katılırım ama bu takımda işi olmamalı dersen hiç mi takip etmiyorsun bu takımı bu zamana kadar derim.

bu 5 ya da 6. maç

görende her sene şampiyon oluyordukda bu sene olamazsa gitsin diyonuz:D EGER BU TAKIM BU HALLERDEYSE mahmutinin sayesinde. ha bugün oda berbattı o başka.

KABUL ETMEK GEREKİRSE adamların daha iyi şutörleri var bizden. arroyo hawkins kemp erceg serhat cetin devşirmeleri bile iyi şut atıyor.

Oktay Hocayı sevsem de transferde hata yaptı.Bonsu´nun çok daha iyisi Eze ve Erceg´in çok daha iyisi Dasic boşta geziyordu.Ama hoca gelişime açık oyuncuları daha çok seviyor.

bu 5 ya da 6. maç

Pes yahu :D Dünya'daki tüm kötülüklerin anası da Mahmudi'dir de, tam olsun :D

Biz de eleştiriyoruz ama seninkisi bildiğin futbol kafası ile basketbola bakmaya çalışmak.

Mahmuti'nin tek hatası Serhat'ın basketinden sonra mola almamasıydı.(40-46 olmustu skor)

Pes yahu :D Dünya'daki tüm kötülüklerin anası da Mahmudi'dir de, tam olsun :D

Biz de eleştiriyoruz ama seninkisi bildiğin futbol kafası ile basketbola bakmaya çalışmak.

Galatasarayın son eurolig maçından beri tüm maçlarını takip ediyorum

Kazanılan maçlardan sonrada üstekine benzer yorumlarım oldu

Çok basit,çok bariz hatalar yapıyor koç

Tamam iyi güzelde bu takım artık eşik atlamalı,Heleki bu ligde

Finale çıkamayan,eurolige katılamayan takım başarısız sayılır ve sorumlusuda koçudur.Çünkü kadromuz 5 numara pozisyonu hariç baya baya iyi

Oktay Hocayı sevsem de transferde hata yaptı.Bonsu´nun çok daha iyisi Eze ve Erceg´in çok daha iyisi Dasic boşta geziyordu.Ama hoca gelişime açık oyuncuları daha çok seviyor.

orda haklısın. ama tabi hocamı istemedi yoksa bizim yönetimmi alamadı onuda tam bilmiyoruz. eze olsa şöyle boktan ribaundları celdirmezdik.

Üst Alt