BBL 11/12 Play-Off Y.F. 4.Maç | Beşiktaş M. 84-73 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 4.Maç | Beşiktaş M. 84-73 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F 4.Maç | Beşiktaş M. 2-1 Galatasaray MP | 22 Mayıs | 20.

Sampiyonlugu malesef kendi elimizle verdik, salonu doldurmayan taraftarimizin da bunda büyük bir payi var.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F 4.Maç | Beşiktaş M. 2-1 Galatasaray MP | 22 Mayıs | 20.

Sampiyonlugu malesef kendi elimizle verdik, salonu doldurmayan taraftarimizin da bunda büyük bir payi var.

iyi gunde bile doldurmuyoruz stadlarimizi ne basketbol nede futbolda biz oyle bir taraftariz iste adi konulmaz cogumuz sadece konusmasini bilenleriz atip kesmesini bu gelsin bu gitsin diye hesab kesiyoruz is destege gelinca herkes fiss

Yakismadi, baska birsey diyemiyorum.

Ben 2 maçtada salondaydım. Alt tarafı 2000-3000 koltuk boştu. Emin ol bunun taraftarla alakası yok. Takımdaki ruhsuzluk ve isteksizlik had safhada.

Takım beklentilerimizin üzerine çıkınca, aslında kapasitemizin yetersizliğini görmez olduk. Bizdeki 4 yabancıyı toplasan Hawkins kadar katkı vermiyor.

%90 a %10 şanslar.Biz bu maçı kazansak bile içerideki maçı alacağımız kesin değil,oyuncular rezalet oynuyor.

Bir takımın as guardı ile as 5 numarası toplamda 1 sayı atıyorsa,bırakın da o takım şampiyon olmasın.

%90 a %10 şanslar.Biz bu maçı kazansak bile içerideki maçı alacağımız kesin değil,oyuncular rezalet oynuyor.

Bir takımın as guardı ile as 5 numarası toplamda 1 sayı atıyorsa,bırakın da o takım şampiyon olmasın.

Bak biz deplasmanda maçı alalım.

Evimizde ateşli taraftarın önünde beşiktaşa maçı vermeyiz açık ve net.

Takım kazansa hem morali hemde özgüveni yerine gelecek.

Zaten beşiktaşında moral yerlere düşer evinde bize kaybederse.

Ha biz orada beşiktaşı yenebilir miyiz sanmıyorum.:(

Bu maçı alırsak bende İpekçide dağıtacağımızı düşünüyorum. Oyuncularda artık işin ciddiyetinin farkına varmışlardır elbet.

Valla lig maçlarında taraftarın pek ateşini göremedim.Takımda da kaç maçtır acayip bir düşüş var,öyle birden 2 maçta sıçrayıp 2 maçı alabileceğimizi sanmıyorum.Olaylara gerçekçi bakmakta yarar var.7 kişiyle oynayan takımı yenemiyoruz,burda biraz oktay hocanında hatası var.

ne olduysa şu fb maçından sonra oldu.onları yendikten sonra bir türlü toparlanamadık.inşallah hoca daha skorer 5 le başlar maça.jaka-gordon-dedovic-cevher-furkan

fener kadikoyde bizi darma duman ederdi dimi :)

biraz takima guvenin ama insanoglundan bunu istemek gercekten cok zor . Bakin sadece galatasaraylilardan demiyorum , biz insanoglundan ...

takımda gözle görülür bir düşüş var son 2 aydır. malesef erken form tuttuk eurolig ön elemeleri yüzünden. ve artık giderek hızlanan bir düşüş eğilimine girdik. sene başındaki takım oyunumuzdan eser yok, üstüne birde shipp in yokluğu eklenince malesef istediğimiz yerde bitiremeyeceğiz gibi ligi. ha bu arada beşiktaş çok mu iyi bir takım? hayır ama tüm oyuncuları %100 e yakın performans gösteriyor, bu da hocasının ne kadar takımına hakim ve işine motive olduğunu gösterir

Hocanın rotasyon sevdası başımızı yakıyor malesef

2 top kaybı yapan 3. faulü alan yandı

Arroyo sezonun en kötü maçını oynarken son sn 3 lüğü ile fener ilk maç serisini getirmişti

2 maçtır döktüren Savoviç bu maç 5 dakika oynarmı kestiremiyorum mesela

Defans değil de hücüm etkinliklerini arttırmamız lazım

Zaten Beşiktaşın skorer oyuncuları var onlar tutulmuyor bir şekilde sayı buluyorlar

Bu yüzden biz şut yüzdemizi yüksek tutmalıyız..

olay arroyo ile hawkinsi savunmaktan geciyor,basit ve net.2 oyuncu savunmak oktay hoca gibi bir savunma dehasına zor olmamalı diye düşünüyorum.taabiki bu iş içinde akla gelen 3 isim var,göksenin,caner ve gordon..en iyi 3 savunmacımız..kimse zor,yapamazlar falan demesin,teodosiçi,schwebi,kirilenkoyu savunabiliyorsak bunları parçalarız,yeter ki galatasaray ruhuyla oynayın..!

artık masaya yumruğu vurmanın zamanı geldi.. özellikle Gordon ve Lakovic için söylüyorum bunu..

içimden bir his şöyle diyor ;

Gordon coşar coşturur..

Üst Alt