BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu

hreerhfh.jpg

biz neler gördük :D

Arkadaşlar bugun basketbolda neler yapabileceğimizi , basketbolun bir kenara atılmaması gerektiğini gösterdik Taraftara çok iş düşüyor artık Yönetim basketbol için bir çaba göstermiyor biz onları çaba göstermeye zorlamalıyız

Bu kadar yıldızları var ve bizim karşımızda çok zor durumlara düştüler.Bence onlar düşünsün.

Basketboldan futbol kadar anlamam yani kimin basketbolcu olup olmadığını gerçekten bilmiyorum niteliklerinden haberim yok ama sen haklısın ki sonuç ortada.

ama şaka gibi değil mi sence ülkerspor diye bir takım var ve Türkiye'de fenerbahçe basketbol takımı diye bir takım var ayak takımı bu takım. ülkerspor efesle başabaş mücadelesini veriyor ligde, arkalarında 3 büyüklerin takımları cebelleşiyor bir şeyler yaparız belki diye.

birden ülkerspor fenerle birleşiyor ve fenerin şampiyonlukları geliyor bunlar da 100 yıllık fenerbahçenin şampiyonluğuymuş gibi oluyor. bence çok komik ve bunun önüne geçilmesi lazım şaka gibi bir olay bu. evreni ranciki geçtim bence konuşulması gereken asıl şey bu. skandal, o zaman efes pilsen'le birleşelim ne yapıp edip ortalığın birleşme organına koyalım birader haksız mıyım ben?

bizim yönetim oyuncu falan aramakla uğraşmasın, ne yapar da efesle birleşiriz diye uğraşsın gerisi önemsiz zaten.

Efes'in birleşeceğini sanmıyorum. Ülkerden farklı. Adamlar tek başına bir dev. Ülker gibi sezonluk değil büyük vizyonları var. Türk Telekom ile olsun ama artık bu sene. Yöneticilerimiz biraz uğraşsa eminim çok iyi sponsorlar bulunabilir. Zaten bildiğim kadarıyla Cafe Crown ile sözleşme bu sene bitiyor.

ziyaretçiler abarmış yalnız.

napsınlar Galatasaray'dan başka yenip sevindikleri takım yok. Galatasaray hem feneri hem dünyayı yener ama fenerbahçe sadece galatasaray'ı yener.

bir söz vardır angutlar bilir misiniz ? :)

Büyük Takımlar aldıkları kupalarla, tarihleriyle, Küçük takımlar ise Büyük takımları yenmekle övünürler...

Michel Platini

artık küme de düşseniz önemli değil ne de olsa GS'yi yendiniz o size yeter !!! sezonu kurtardınız yani ;)

Efes'in birleşeceğini sanmıyorum. Ülkerden farklı. Adamlar tek başına bir dev. Ülker gibi sezonluk değil büyük vizyonları var. Türk Telekom ile olsun ama artık bu sene. Yöneticilerimiz biraz uğraşsa eminim çok iyi sponsorlar bulunabilir. Zaten bildiğim kadarıyla Cafe Crown ile sözleşme bu sene bitiyor.

söylenecek çok fazla şey var bu maçla ilgili. bugün kazansaydık Dr Nazım'ın evlatlarını çok büyük bir acı bekliyordu. kuduracaklardı ama kazanamadık. yönetime pek lafım yok aslantepe yapılınca amatör branşları görmek lazım. şimdi bu günler fenerin en iyi günleriyken bizim en kötü günlerimiz ve durum yine çok kapalı değil.

2-3 yıl sonra eski amatör branşların lokomotifi cimbom görünmeye başlasın dualarımız bu yönde.

Wilkinson , Rancik ,Jasaitis

Şu 3´lüyü tutmak için ne yapacaklar bilmiyorum ama mutlaka bir yol bulmalılıar

Arkadaşlar bizim utanacak bişeyimiz yok.Şansızlığı falan da geçin Tanjeviç bari defans yapsaydı orada böyle bişey var m?Çalsa tekniği bitirecektik işlerini.

elanotaksimde.jpg

bu da benden :D

================

edirneden karsa jüpiterden marsa

ne kadar fenerli varsa........

Yav Abi bunlar yine tutuştular da çaktırmıyorlar.Boşverin ezikleri.

Ezikler sevinmeyin boşuna 27. haftada koyacağız size acı acı. :) AHAHAHAHAHA

ülkede beyinsizlikleri tescillenmiş şu angutları daha fazla ciddiye alıp değerli bişeymiş gibi konuşmayın :asd:

Bugün bir kez daha GS Taraftarının büyüklüğünü anladım.Hiçbir sıkıntılı bir an yaşamadım TV Karşısında.Zıpla zıpla,sağa sola,yukarı aşağı bebek uyutur gibi.UA Forever.

Üst Alt