BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 20.Hafta | FB Ülker 81-77 Galatasaray C.C. | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: BBL 20.Hafta | FB Ülker - Galatasaray C.C. | 27 Şubat | 17.00 | SPORMAX

Önemsiz bir maç.Ne olursa olsun...:)

Cevap: BBL 20.Hafta | FB Ülker - Galatasaray C.C. | 27 Şubat | 17.00

Deniz'cim Valencia ile FB Ülker ne alaka ? O taraftar baskısında çıkamayız. Ayrıca onların takımı bizden daha kaliteli. Mağlubiyet kaçınılmaz..

Atakan,Valencia maçından tecrübeli bizim takım seyirci baskısına.Birazda iyi tarafından bakalım olaylara...:)

Atakan,Valencia maçından tecrübeli bizim takım seyirci baskısına.Birazda iyi tarafından bakalım olaylara...:)

Abdi İpekçi'de onun en az 2 katı olur. :) Her bakımdan dezavantajlı konumdayız. Seyirci baskısını bıraktım, kadro bakımındanda üstünler bence. FB Ülker üstün başlarsa guardımızda düşecek ve farka gidecekler. Ama İnşallah kazanırız. Benim umudum yok.

Abdi İpekçi'de onun en az 2 katı olur. :) Her bakımdan dezavantajlı konumdayız. Seyirci baskısını bıraktım, kadro bakımındanda üstünler bence. FB Ülker üstün başlarsa guardımızda düşecek ve farka gidecekler. Ama İnşallah kazanırız. Benim umudum yok.

Sağlık olsun...:p

Pota altında bir çare bulursak maça ortak yine oluruz.

hiç umudum yok ama bi yandan da çok azda olsa bugün kazancakmşz gibime gelio ama çok çok zor bu .. yenilirsekde fark olur gibime geliyo umarım yanılırım ve bugün bizim günümüz olur..

Yeniliriz. Üzgünüm ama ışık yok takımda. Bir ara güzel gidiyorduk ne olduysa bozuldu o hava.

Hayatımızın anlamı SARI KIRMIZI

Umut koyduk senin adını

Senin için yaptık onca deplasmanları

Bitmez olan CİMBOMBOM Aşkı

kötü oldugumuz halde bugün alicaz maci.. unutmayin bu yaziyi :D

inanın beyler ya bu ne umutsuzluk.sahaya iki takımda 5 kişi başlayacak.alıcaz maçı buna yürekten inanıyorum

Üst Alt