BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom - Galatasaray C.C. | 12 Nisan | 18.30 | Spormax

Efes'i eliyemeyiz.

Febe çiksin, evde yenemiyorlar bizi :evilsmile:

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom - Galatasaray C.C. | 12 Nisan | 18.30 | Spormax

Ben gideceğim Pazartesi maça bir aksilik olmazsa.

Efes'i eliyemeyiz.

Febe çiksin, evde yenemiyorlar bizi :evilsmile:

bana kalırsada ülkeri eleyemeyiz 1-0 geride başlıcaz çünkü ama efes serisi eşit başlıcak ve burdaki maçta çok rahat yendik efesi bence efesi daha rahat eleriz ben efesi istiyorum

Öğrenciye 5 tlymiş ben de giderim büyük olasılıkla da keşke haftasonu olsaydı p.tesi işim çıkabilir.

Ankaralı renktaşlar gitsinler lütfen bu desteği sonuna kadar hakeden bir takımımız var...:icon_twisted:

Ankaralı renktaşlar gitsinler lütfen bu desteği sonuna kadar hakeden bir takımımız var...:icon_twisted:

kesinlikle katılıyorum. ben fırsat oldukça burdaki maçlara gitmeye çalışıyorum haftaya beşiktaş ve son hafta bornova maçlarınada gideceğim

s8rmcicdr61ecadja7z.bmp

Kazanırsak 9.yuz.

Bilet kalmamıştır diye umutsuz umutsuz Biletix'e gittim ama kalmış.Aldım biletimi gidiyorum maça :)

az önce okuduğum bir habere göre washington sakatlanmış bugün büyük bir ihtimal oynayamayacakmış :((

Ceza aldıktan sonra birkaç maç hariç içerideki her maça gittim,bundan sonrada gidicem,sırf mücadele görmek için.Bu takım Galatasaray Formasını taşımanın hala ne kadar onurlu birşey olduğunu bizlere yeniden hatırlattı.Kazanırız kaybederiz hepsi bir yana bütün oyuncularımıza verdikleri emek için şimdiden teşekkürler.

Haydi Aslanlar. Gösterin kendinizi. :ciftetelli:

Futbol takımı sizin gösterdiğiniz mücadelenin 10 da birini göstermiyor. :mad:

Bugün yenilseniz bile kalbimiz sizinle. :2_thumbs_up_-_anima

Üst Alt