BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom 73 - 63 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Devam Ediyor

3'lük atan kazanıyor abi hangi basket maçını izlesem 3'lük atan var atmayan var. kaybeden hep atamayan :)

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom 73 - 63 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Devam Ediyor

Türk Telekom'un hocası saha içinde ama hakemler görmüyorlar...:rolleyes:

Haydi gecmis olsun ... iyi gunler herkese

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom 83 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Devam Ediyor

sağlık olsun. yabancılar takımda kalsın, cafe crown'dan kurtulalım yeter.

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu

Antrenör ün değişmesi lazım. Kaç maçtır ne doğru zamanda mola alıyor nede oyuncu

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Maç Sonucu

Koşarak eve geldim sonucu öğrenmek için ama bunu beklememiştim.Sağlık olsun.

Maçı kazanmamız çok olanaksızdı. Bench çok dardı ve giren Caner'de maçın en kritik hatasını yaptı. Fark 2 iken durduk yere aldığı sportmenlik dışı faul kötü oldu ve bir daha da arayı kapatamadık. Sağlık olsun Bornova ile son hafta kendi sahamızda oynuyoruz. Eninde sonunda hata yapacaklar , biz bu takımlardan çok üstünüz ve playoffa gireceğiz emin olun.

Cevap: BBL 27.Hafta | Türk Telekom 83 - 74 Galatasaray C.C. | 12 Nisan | Devam Ediyor

sağlık olsun. yabancılar takımda kalsın, cafe crown'dan kurtulalım yeter.

hakketen ne işe yarar bu cafe crown. ulan adam ricky davisi getiriyor. bize hala uyuyoruz. ulan telekom artistliğin bize demi. fenerden her sene fark yemekten bıkmadın mı? basketbol=para=oyuncu takım ruhu da bir yere kadar. Bu mu rancik? ne kadar fazla fundemental eksiği var. Şutları dönüşleri yerden pasları ne kada zayıf. valla wash yoksa gerisi hikaye. penetre etmeden basketbo oynanmaz. hentbol değil ki bu yan pas yan pas. 3 lük.

benchde oyuncu mu var oyuna alacak?

Maçı izlemedin heralde.:confused:

4. periyotun ilk 3-4 dk. sı Simas JASAITIS ve Evren Büker yedekte bekledi.

Bu sırada fark açılmaya müsaitti ki açıldı.

Yapacağı erken mola alıp takımı toparlamaktı.

4. devreye Simas JASAITIS ve Evren Büker ile başlamaması ayrıca tebrik ediyorum :mad:

Canınız sağolsun ne yapalım arada olacak böyle.Üç maçıda alırsak playoff yaparız,bu takım herşeyi hakediyor.

Rotasyon ve uzun sorunumuz hala çözülemedi.

Burda canlı anlatım yapmadım diye kaybettik.Daha da maça gidersem :boohoo:

Salondaydım.Bütün desteğimizi gösterdik.Mücadele ettiler en azından.

Maç sonunda Telekom'u tebrik etmek için ''Telekom'' diye bağırdık falan onlar Canaydın ölmedi falan.Güzel görüntüler yaşandı olaysız geçti.

Bornova bundan sonra Banvit - Fenerbahçe - Galatasaray ile yapacak büyük olasılıkla 8. olacağız.

Üst Alt