BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. 95 - 84 Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. 95 - 84 Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. 95 - 84 Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | Maç Sonucu

İnleyen nağmeler....

Play-off'a KALACAĞIZ o kadar!

Cevap: BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. 18 - 36 Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | Devam Ediyo

Rezalete bak bunlarin hepsini islak havluyla dovmek lazim.

bu arkadaş yorumu yazdığında 18-36 gerideydik.ardındanda haber alınamadı bu vatandaşdan büyük ihtimalle havlulardan ip yapıp kendini astığını düşünmekteyim:D:D:D

Cevap: BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. 18 - 36 Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | Devam Ediyo

bu arkadaş yorumu yazdığında 18-36 gerideydik.ardındanda haber alınamadı bu vatandaşdan büyük ihtimalle havlulardan ip yapıp kendini astığını düşünmekteyim:D:D:D

Islak havluyla dizini dövüyodur belki :D

Olur böyle hatalar

Tebrikler Aslanlara.

Cevap: BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. 95 - 84 Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | Maç Sonucu

play off şansımız ne kadar şu anda?

İlk defa bir basket maçına gittim. Gİttiğimede değdi yani:)

play off şansımız ne kadar şu anda?

Son hafta 8. Bornova ile yapacağız. Biz önümüzdeki 2 maçımızı da kazanırsak. 8. olarak playofflara katılacağız. Ancak işi ikili averaja bırakmamak için Bornova'nın (Banvit-Fenerbahçe) bir maç daha kaybetmesini dileyebiliriz.

maç 38-18 ken kazanıcaz dedim biliyodum çünkü kazanıcağımız öylede oldu salondaydım atmosfer süperdi

Son hafta 8. Bornova ile yapacağız. Biz önümüzdeki 2 maçımızı da kazanırsak. 8. olarak playofflara katılacağız. Ancak işi ikili averaja bırakmamak için Bornova'nın (Banvit-Fenerbahçe) bir maç daha kaybetmesini dileyebiliriz.

Fener o maçı verir.Bize gıcıklık olsun diye.

Oha 26 sayı gerideydik diye maçı kapatıım yenmişiz.Helal!:D

Günün ikinci mutlu haberi geldi.

Erdemir -101-102- Oyak

edit : bize bir yararı yokmuş. Erdemir'e ikili averajda gerideyiz.

Abi o neydi yaa. Maçta 2 saniye kala Oyak 3 sayı öndeydi. Erdemir'de Hakan Köseoğlu kendi yarı sahasından deliksiz üçlğk soktu ve maç uzatmalara gittiç Ama OYAK uzatmalarda kazanmış.

Cevap: BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | 12.45

İnleyen nağmeler inlemeye devam etsin...:)

Aynen öyle oldu ve geleneğimiz devam etti...:cool:

Skorda farklı geriye düşmemize rağmen takımımıza desteğimiz iyiydi ve maçı kazanmayı başardık.Bu takım desteği hakediyor ama salon yine çok fazla dolu değildi.O istifa etsin,bu gitsin demek çok kolay tabii.Destek değil,köstek olmaya devam!

Maça gelirsek,kötü başladık ama iyi bitirdik.İlk periyot 36 sayı yedik.Beşiktaş çok rahat oynadı bu periyot ama sonrasında Fatih,Darius,Rancik,Evren ve Simas’ın etkili oyunuyla kazanmasını bildik.Özellikle Darius çok iyiydi.Umarım play-off’a kalırız.Çünkü fazlasıyla hak ediyoruz.Helal olsun hepsine…

Galatasaray ruhu deniyor ya işte onu görmek için salonda olmak lazımdı.Maçı kazanacağımız her saniye belliydi,önce tutuk başladık sonra kendi oyunumuzu oynayıp sakin sakin farkı kapatıp kazandık.Darius sakat sakat oynadı başkası böyle yapmazdı,daha doğrusu umrunda olmazdı onun için helal olsun.Evren smaçtan sonra tribüne yaptığı hareketle ne kadar sağlam bir Galatasaraylı olduğunu gösterdi.Ona da ayrıca teşekkürler.

Cevap: BBL 28.Hafta | Galatasaray C.C. 36 - 47 Beşiktaş C.T. | 17 Nisan | Devam Ediyo

Kıpırdandık biraz. Bana alırız gibi geliyor.

Fark 11 sayı iken alırız demiştim. Beşiktaş'ın bütün maç boyunca aynı isabet ortalamaı ile atması mümkün değildi.

Zamanında Darius'a çok şey söylemiştim ama son 7-8 hafta da ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösterdi.

Maç İstatistikleri

Toplam Asist, Ribaund ve Blok

Galatasaray Cafe Crown 18 A, 36 R (12 Hücum R., 24 Savunma R), 4 B

Beşiktaş Cola Turka 9 A, 32 R (10 Hücum R., 22 Savunma R), 9 B

2 Sayı

Galatasaray Cafe Crown 29/52 %55.7

Beşiktaş Cola Turka 25/38 %65.7

3 Sayı

Galatasaray Cafe Crown 10/21 %47.6

Beşiktaş Cola Turka 6/28 %21.4

Serbest Atış

Galatasaray Cafe Crown 7/8 %87.5

Beşiktaş Cola Turka 16/21 %76.1

Galatasaray Cafe Crown

Darius Washington: 26 S, 4 R, 5 A

Evren Büker 18 S, 5 R, 3 A, 1 B

Mike Wilkinson: 2 S, 3 R, 3 A

Radoslav Rancik: 22 S, 5 R, 1 A, 1 B

Simas Jasaitis: 23 S, 10 R

Fatih Solak: 4 S, 2 R, 1 A, 2 B

Can Akın: 2 R, 2 A

Murat Kaya 3 R, 3 A

Eren Beyaz 1 R

Beşiktaş Cola Turka

Fedor Likholitov: 24 S, 12 R, 4 B

Muratcan Güler: 8 S, 3 R, 3 A, 2 B

Engin Atsür: 25 S, 4 R, 3 A

Brad Newley: 17 S, 3 R, 1 A

Haluk Yıldırım: 5 S, 6 R, 1 A

Cevher Özer: 2 S, 4 R, 1 A, 2 B

Kevin Busaka Flecer: 3 S

Acayip bir geri dönüş olmuş. Maçı izlerken 20 sayı gerideydik evden çıktım döndüğümde bir baktım yenmişiz. Play off'a kalalımda, şampiyonluğa bile oynarız. :)

Üst Alt