BBL 29.Hafta | Aliağa Petkim 83-76 Galatasaray C.C. | 21 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 29.Hafta | Aliağa Petkim 83-76 Galatasaray C.C. | 21 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL 29.Hafta | Aliağa Petkim 75-65 Galatasaray C.C. | 21 Nisan | Devam Ediyor

Gitti play-off fener 16 sayı farkla yeniliyor adiler..

Cevap: BBL 29.Hafta | Aliağa Petkim 75-65 Galatasaray C.C. | 21 Nisan | Devam Ediyor

Biz kazanamadıktan sonra rakiplere kızmanın bir anlamı yok...

Benim Aliağalı arkadaşım Vladan'a kazma demişti. Adam 13 sayı 14 ribaund ile oynuyor.

Cevap: BBL 29.Hafta | Aliağa Petkim 75-67 Galatasaray C.C. | 21 Nisan | Devam Ediyor

Buraya kadarmış.Oyuncularımızın hepsini kutluyorum bu onurlu mücadelelerinden dolayı

Cevap: BBL 29.Hafta | Aliağa Petkim 75-67 Galatasaray C.C. | 21 Nisan | Devam Ediyor

Fener resmenn yatıyor.Şimdi onlarınki şerefsizlik olmaz,biz bursaya yenilirsek kaza bela,şerefsiz oluruz.

Biz kazanamadıktan sonra rakiplere kızmanın bir anlamı yok...

15 sayıyla öndeydik Bornova farı açtı bizim maçtaki fark kapandı sonra yine farkı açtık bu sefer Tofaş Telekom karşısında farkı açtı sonra yine fark kapandı.

15 sayıyla öndeydik Bornova farı açtı bizim maçtaki fark kapandı sonra yine farkı açtık bu sefer Tofaş Telekom karşısında farkı açtı sonra yine fark kapandı.

Takip ediyorum maçları ama önemli olan bizim kazanmamız.Diğer maçlar ne olursa olsun...

Şimdilik zor gibi.

Cevap: BBL 29.Hafta | Aliağa Petkim 75-68 Galatasaray C.C. | 21 Nisan | Devam Ediyor

Çizgi ihlalini görmedi hakem yuh artık 78-68

Üst Alt