BBL H:12 | Galatasaray CC 67-56 F.Ülker | 29 Aralık | Her sene böyle! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:12 | Galatasaray CC 67-56 F.Ülker | 29 Aralık | Her sene böyle!

Cevap: BBL H:12 | Galatasaray CC - F.Ülker | 29 Aralık | 20:00 | Spormax

bence ABDİ İPEKCİ de Klasik galibiyetimizi alıcaz senelerdir oLduğu gibi.. ukic i rahat durdururuz biz bu savunmamızla bence en önemli etken ermal ile lavrinovic kapısması olcak gibi.. ben bide tutku ve preston shumpert ın maca damga vurcağına inanıyorum.. ve 10 sayı farkla kazanırız

bence ABDİ İPEKCİ de Klasik galibiyetimizi alıcaz senelerdir oLduğu gibi.. ukic i rahat durdururuz biz bu savunmamızla bence en önemli etken ermal ile lavrinovic kapısması olcak gibi.. ben bide tutku ve preston shumpert ın maca damga vurcağına inanıyorum.. ve 10 sayı farkla kazanırız

Ermal ile Lavrinovic kapışması pek mümkün gözükmüyor. Lavrinovic 4 numara Ermal 5 numara oynuyor.

kazanalım yeter 10 sayı olmasına gerek yok :D

sadece savunma yapmakla olmaz taraftar olarakta çok bağırmanız lazım çook :D nefesiniz yetermi bilmiyorum :)

Biz sizinkiler gibi basketbolu bilmeyen taraftara sahip değiliz. Barcelona maçında Ukic 2li averajı düşünüp 5 sayı gerideyken topu elinde tutuyordu sizinkiler "niye atmıyo lan bu" deyip ıslıklıyordu :asd:

Seneye şu Furkan Aldemir'i alabilsek bir Karşıyaka'dan alınacak bir çok iyi oyun kurucu ile Ligi domine edebiliriz önümüzde ki yıllarda.

Biz sizinkiler gibi basketbolu bilmeyen taraftara sahip değiliz. Barcelona maçında Ukic 2li averajı düşünüp 5 sayı gerideyken topu elinde tutuyordu sizinkiler "niye atmıyo lan bu" deyip ıslıklıyordu :asd:

Böyle genelleme yapamazsınız , 17.000 kişilik salonda basketbolu takip eden var etmeyen var , bilen var bilmeyen var , aynı şeyin sizinde başınıza gelmeyeceğini iddaa edemezsin.

İmkanı olan herkes gelsin bu maça.

ukic oynamazsa kesin kazanacağımız

ukic oynarsada zorlanarak kazanacağımız bir müsabaka olacak

Bu sene baskette tarih yazalım

Abdi ipekçide fenere koyalım:D:happynew::happynew:

Bilet almayıp maça gelmek isteyen anadolu yakasın'da ikamet eden varsa ulaşsın..Gidiş-Geliş-Bilet 10 lira.

Üst Alt