BBL H:16 | Erdemirspor 75-74 Galatasaray CC | 22 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:16 | Erdemirspor 75-74 Galatasaray CC | 22 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:16 | Erdemirspor 75-74 Galatasaray CC | 22 Ocak | Maç Sonucu

Yazık oldu. Eksikler, yorgunluk ve şanssızlık yüzünden yenildik.....

Rancik üçlü çektirerek takımı kümede bıraktı zaten.Ne kadar ekmek o kadar köfte güzel kardeşim varsa pulun olur çulun , adamdan pota altında DH12 gibi performans beklersen ölene dekte beklersin + gardları forvet olan Rancik değil senin gardın tutacak gardın adam kaçırıyorsa pivotun kapatacak pota altını.Balığın başına laf etme sonra bu balık bayat yea diye hesap sor ah ne güzel istanbul be.Son olarak sen ders vermeyi bırak ders alsan bile sınıfı geçmen şüpheli bu kafayla.

Yazık yahu.

Anlaşıldı,liderliği kaldıramayacağız.Playofflara üst sıralardan girmemiz lazım.

Rancik üçlü çektirerek takımı kümede bıraktı zaten.Ne kadar ekmek o kadar köfte güzel kardeşim varsa pulun olur çulun , adamdan pota altında DH12 gibi performans beklersen ölene dekte beklersin + gardları forvet olan Rancik değil senin gardın tutacak gardın adam kaçırıyorsa pivotun kapatacak pota altını.Balığın başına laf etme sonra bu balık bayat yea diye hesap sor ah ne güzel istanbul be.Son olarak sen ders vermeyi bırak ders alsan bile sınıfı geçmen şüpheli bu kafayla.

Başarı ölçün kümede kalmak mı? Ben daha iyiye nasıl gideriz,nasıl daha istikrarlı basketbol oynayabiliriz felsefesindeyim. Yoksa rancik,hasan,mehmet farketmez.

Rancik gibi adamlarla istikrarlı olamayız. Geçen sene de aynı bu zamanlar düşüş yaşamıştık.

Bu takımın bir maçında smaç,blok gibi icraatlar görüyor muyuz? HAYIR Atletik bir takım mıyız? HAYIR.

Guardlar J.J'nin gelmesiyle sayı anlamında görevini yeteri kadar yapıyorlar. Ama uzunlar maç başabaş gittiği sürece hiç etkili değiller.İçerde faul bile alamıyorlar.

Savunmada sorun guardlarda değil, uzunlarda. Guardlar yeterince harketli. Ama içerde blok tehdidi olmayınca guradlar içerde çok cesur hareket edebiliyorlar.

İlk yarıda yenilen 47 sayının başka açıklması yok. Umarım aldığın ders, basketbola bakış açını değiştirir. Çünkü basketbol sadece hırsla,gazla başarılı olabilecek bir spor dalı değil.

Basket maçında üçlü çektirmeler sadece işin şov kısmı. Ben istikrar ve kaliteden yanayım. ;)

sen git bjk ve ulkeri ustu uta yen sonra olmadik takimlara kayip et sinir olmak elde degil ne nalmai kaldiki o kazandin iki mac.

Başarı ölçün kümede kalmak mı? Ben daha iyiye nasıl gideriz,nasıl daha istikrarlı basketbol oynayabiliriz felsefesindeyim. Yoksa rancik,hasan,mehmet farketmez.

Rancik gibi adamlarla istikrarlı olamayız. Geçen sene de aynı bu zamanlar düşüş yaşamıştık.

Bu takımın bir maçında smaç,blok gibi icraatlar görüyor muyuz? HAYIR Atletik bir takım mıyız? HAYIR.

Guardlar J.J'nin gelmesiyle sayı anlamında görevini yeteri kadar yapıyorlar. Ama uzunlar maç başabaş gittiği sürece hiç etkili değiller.İçerde faul bile alamıyorlar.

Savunmada sorun guardlarda değil, uzunlarda. Guardlar yeterince harketli. Ama içerde blok tehdidi olmayınca guradlar içerde çok cesur hareket edebiliyorlar.

İlk yarıda yenilen 47 sayının başka açıklması yok. Umarım aldığın ders, basketbola bakış açını değiştirir. Çünkü basketbol sadece hırsla,gazla başarılı olabilecek bir spor dalı değil.

Basket maçında üçlü çektirmeler sadece işin şov kısmı. Ben istikrar ve kaliteden yanayım. ;)

hislerime tercüman oldun :) Ermal zaten alabileceğimiz en iyi yerli uzunlardandı aldık ama Rancik ve Andric yeterli değil işte açık ve net

Oktay hocanın maçlarda takıma biraz daha hakim olması lazım

takımın saha için oyun disiplini yok

son hucumu ne kadar acemice yaptığımızı herkes gördü

Erdemir birçok maçını son saniyelerde kaybetmişti. 2 maçtır son saniyelerde gülüyorlar.Sezon ortalaması 6 küsür sayı olan Altan Erol galiba istatistikleri altüst etti. Jerry Johnson iyi herif ama uzunlarımız da iş yok malesef.Avrupa lig sakat derken arada olacak böyle yenilgiler. Son saniyede ki faul uydurma gibi geldi bana:melek:

Galatasarayın durumu aslında Fenerbahçeninkine çok benziyor. Fener de EL ye mühtiş girmiş 4 maç kazanarak namağlup tek takım olmuş sieana ve barcayı devirmişti. Tabii ki avrupanın en iyi takımı değildik ama o an için zirvede yer aldık sonra vidmar sakatlandı oradan biraz denge bozuldu , zirveye çıkan oyunda form durumları gerilemeye başlayınca olması gereken yere grupta 2.liğe geriledi k . Ligde 2 zorlu deplasman kaybettik . Şimdilerde bir takviye ile formun yeniden artmasıyla önce ligde liderlik sonra avrupada görkemlii bir zafer geldi . Fenerbahçenn olması gereken yer F8 ile F4 arasıdır hangisi lur bilemem ama bu seviyede . ŞAmpiynluk veya garanti F4 de denemez çünkü o seviyede değiliz.

Galatasaray da bu yıl yeni yapılanmaya gitti pes etmeyen disiplinli bir koç (spahja gibi ) savunma takımı ve bir anda elde edilen aslında o seviyede olunmayan başarı . Sonra fenerdeki gibi can sıkan sakatlıklar formu düşen oyuncular ve bir gerileme oldu . Belki kızacaksınız ama liderlik seviyesinde bir takım değil Galatasaray en azından bu sezon . 3 ya da 4 olması en mantıklı gözüken nokta . Ligimiz de dandik bir lig değil bunun altını çizmek lazım . Ben saha avantajı bile elde etse efesi playoffda geçeceğini sanmıyorum Galatasarayın .

Sen ne kalite ne istikrardan yanasın sadece bu laflarla popilizmden yanasın.Geçen sene Nalga olayından sonra hedef neydi kümede kalmak değilmiydi.Bu seneye gelirsek bu kadar bütçeyle bundan daha iyi kadro yapacak ve daha iyi sonuç alacak adam yok.Herşey kademe kademe zamanla olur.Daha önceki mesajlarımdada yazdım olması gerekenleri(yönetimsel olarak) ,senin gibi gard şunu tutar pivot bunu yapar şeklinde değil yönetimsel olarak yazdım yoksa seninde dediğin gibi Rancik,Hasan,Mehmet farketmez önemli olan yapıyı oluşturmak.Kardeşim senin elinde çorba parası var sen hala rakı+balık hayalindesin.İyi niyetli olduğunu düşünerek tavsiyeni dikkate alıp basketbol bakış açımı gözden geçirecem.Benden de sana bi tavsiye hayata bakış açını gözden geçir.Balık yemeyi değil balık tutmayı da öğren.

Maçların sonlarını iyi oynayamıyoruz. Bu sene yenildiğimiz tüm maçlarımızı hep son periyotta ki oyunlarımızla kaybettik.

Play-off'a hazır değiliz bence.

Arkadaşlar birincisi bu takım kurulurken plan yapıldı ve en fazla 3 yıl içinde euroleaguede istikrar saglamis ve ligdede finali hedefleyen bir takım yaratmaktı.Ama takımdaki uyum,arkadaşlıkla gelen üst üste galibiyetten sonra taraftar uyandı ve eskisindende daha çok destek vermeye ve hedef yükseltmeye başladı gene söyluyorum.Bu yıl 2 amacımız var birincisi ligde 3 olup euroleague elemesı oynamak 2cisi eurocupta sampiyon olup euroleague bileti almak efes ve fenerin 8 tane kaliteli yabancısı varken 6 tane yabanciyla ustelik 1 ve 2 numarada 38 ve 32 civarindaki türk oyunculardan kurulu bir takımın mucize yapmasınıda bekleyemeyiz...

Üst Alt