BBL H:21 | Mersin BŞB 76-79 Galatasaray C.C. | 12 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:21 | Mersin BŞB 76-79 Galatasaray C.C. | 12 Mart | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:21 | Mersin BŞB 76-79 Galatasaray C.C. | 12 Mart | Maç Sonucu

Tecrube konusuyor demek bile abes artik Haluk icin. Bulbul oldu şakıyor adam zira. Bir Hakan'a bakiyorum, bir de Haluk'a..

kaan kuralın arkadasının attıgı twit

twitter anıl aksaç

Aliaga takimi olarak haluk yildirimi seviyoruzzzz .... Ahahahahaha :) eline saglik haluk abi ...

Twitter Barıs Güney aliaga petkim guardi ligde kalmadaki rakibi mersinin :D

bugün ülker beşiktaşa ardından pazar günü Banvit Karşıyaka'ya yenilirse harika olur

189625_10150164795295269_218864095268_8986309_6445357_n.jpg

Dışarıda Erşan Kartal içeride Engin Kennerman federasyonun taktiği hep aynı ve her maçımızda hakem konuşuyoruz.Her seçimde inat ve ısrarla Turgay Demirel'e oy veren yöneticilerimiz olduğu sürece bunları yaşamamız normal.

banvit kazansın 3 olmaya raziyim :D sonucta efesle bizim 2li averajimizda iyi :D fixstürü gordumde icim karardi :D

banvit kazansın 3 olmaya raziyim :D sonucta efesle bizim 2li averajimizda iyi :D fixstürü gordumde icim karardi :D

3 olsak fark etmez olur mu. Banvit'te olacak saha avantajı ve Banvit deplasmanından galibiyet çıkarmak kolay mı ? Neyse dediğim gibi daha çok hafta var.

3 olsak fark etmez olur mu. Banvit'te olacak saha avantajı ve Banvit deplasmanından galibiyet çıkarmak kolay mı ? Neyse dediğim gibi daha çok hafta var.

tamamda o konuda haklısında hem fener ve efesten biri elenmis olacak hemde efeste playoffta heyecanının stresini cok yasamıs cok tecrübeli oyuncular var...

daha ilk gun macin zor gececegini soylemistim bosa demedim kac sezondur ben bililirim nelere cektigmizi mersinden zor oldu ama kazandik helal olsun

bzm qadın takımı baya iyi yha baksana her macı alio aslanlar servetin yerine agustus oynasin sabrinin yeribe ısıl kALBEN oynasın ;) ;) ;)

helal aslanlar kötü oyuna rağmen hakeme rağmen hırslı oyunumuz sayesinde kazandık ligi 3. bitirelim diyen arkadaşlar var ben hayır diyorum esas onemli olan ülker efes dışında ligi 2. bitiren takım euro lig için play off oynama hakkı elde edecek ne yapıp edip ligi 2. bitirelim belki seneye play off ları geçip euro lig oynayabiliriz.

Üst Alt