BBL H:25 | Bornova Bld 49-79 Galatasaray CC | 8 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:25 | Bornova Bld 49-79 Galatasaray CC | 8 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:25 | Bornova Bld - Galatasaray CC | 8 Nisan | 19.00 | Spormax

49-79 Maç Sonucu

Shumpert 16 sayı

Ermal 14 sayı

Andric 10 sayı

Shipp 9 sayı

Rancik 8 sayı

Jerry 7 sayı

Haluk 6 sayı

Evren 3 sayı

Tutku 2 sayı

Caner 2 sayı

Melih 2 sayı

Cevap: BBL H:25 | Bornova Bld 49-79 Galatasaray CC | 8 Nisan | Maç Sonucu

bu 2 3 mac dinlenme sansımız var oyak macıda kolay gecicek sonra fb bjk olin macları ard arda....

Güzel bir maç oldu savunmamızla rahat kazandık.Takımda herkes elinden geleni yaptı.Maçtan şimdi geldim.

Maçın hareketi son pozisyon Göksenin ve Shumpert ikilisinin alley up oldu.Shumpert,Shipp,Ermal üçlüsü çok etkili oynadılar.

Bornovada Kimani Friend neredeyse 13 kişiye karşı tek başına oynadı.Zaten 20 sayı ile oynadı.Ama Shippte yediği blok inanılmazdı.Maç sonrasında Rancik her zaman olduğu gibi üçlü çektirmeyi ihmal etmedi.

Tebrikler Aslanlar.

Maçın 2.periyotunun sonlarında bileğimi burktuğum için 3.periyotu aşağıda oturanlarla izledim, iyi ki de burmuşum Shipp'in bloğu çok net gördüm. :) Taraftar özellikle 2.yarıda çok iyiydi.

Tugay tam olarak nerde izledin bende aşağıdaydım.:)

Maçı izleyemedim ama 49 sayı yememizden ne kadar etkili savunma yaptğımız belli oluyor.

Takım toparlanmaya başladı playoff öncesi form tutmaları iyi oldu.

Savunmamız her zamanki gibi çok sertti.Bir ara kötü oynadığımız halde kazanıyorduk şimdi savunmamızı en üst seviyeye çekip play offlara hazır olmamız lazım.Playofflarda tek korkum alan savunmasına karşın dışardan oynayacağımız oyunlar,malesef Shumpertten başka eli düzgün oyuncumuz yok ah bir Jasaitis olsaydı şampiyonlukta %51 bizim adımız yazardı ama genede çok umutluyum takımımızdan.

Üst Alt