BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu

Hava bu kadar güzelken,gurur duyulacak bir takımımız varken 750 kişiye oynuyorsak sıkıntı var.Ayrıca etiklik meselesine gelirsek iyi oynamadık kabul ama takım kazanmak için herşeyi yaptı.Zaten ne hocamıza ne oyuncularımıza böyle birşey yakışmaz.

Her istifa dendiğinde hakemlerin art niyetle üzerimize saldırması da ayrı bir olay.Size ne oluyor?Son periyotta lehimize çalınmayan faullerin haddi hesabı yok.

2. yada 3. olmaları o kadar önemli değil. Helal olsun bu kadroyla bu güne kadar gösterdikleri mücadeleye. Ama bu takımdan şampiyonluk beklemeyin kadro şampyonluk için yeterli değil. Final oynarsak büyük başarıdır.

oktay hoca zekice bir şey yaptı 1-0 yenik başlıyacağımıza 1-0 galip başlıyoruz play-off lara

Antalya inanılmaz bir yüzdeyle attı ve kazandı, yatma falan olmaz bizde. Oktay hoca küçük hesapların adamı değildir. Geldiğinde kulübe bir basketbol geleneği kazandırmayı hedeflediğini söyledi, şampiyonluk, kupa falan değil "basketbol geleneği". Böyle şeylerle uğraşmaz.

oha lan neler oluyor takıma ne saçma maçlar verdik..

hayatımda böyle bir maç görmedim 2. çeyrek başladıgından beri adamlar attıgı her şutu sayıya çevirdiler canı sağolsun aslanlarımın gelecek bizimdir buna canı gönülden inanıyorum.

Bekliyordum bu sonucu. Antalya'nın mutlaka kazanması gerekiyordu ve bizim için de 3.lük daha mantıklı idi. Şimdi Bjk'nin işini 2 maçta bitirip yürürüz. Hem daha heyecanlı olur derbi falan vs.

Bekliyordum bu sonucu. Antalya'nın mutlaka kazanması gerekiyordu ve bizim için de 3.lük daha mantıklı idi. Şimdi Bjk'nin işini 2 maçta bitirip yürürüz. Hem daha heyecanlı olur derbi falan vs.

bence avantajlı değiliz.1-daha bu sene tbl'ye çıkan olin yerine bjk ile eşleşiyoruz.2-saha avantajı banvit'te.yani yarı finale çıkmamız durumunda ilk 2 maç bandırma'da oynanacak.

Sağlık olsun.Takımda kötür bir düşüş var son haftalarda play off a yansımaz umarım.Bjk yi 3-0 ile elersek Olin'den kaçtılar diyenlere güzel cevap olur.

Euroleague gitmek davetiyeylemi?

Sampiyonlukla olmuyormu?

Ne sacma birsey.

Ortalama 700-800 kişiye oynayan bir organizasyona davetiye vereceklerini hiç sanmıyorum.Her maça gidişimde dolsun diye dua edicem nerdeyse.

Üst Alt